PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=142305}

Nera, księżniczka Oceanii

The New Adventures of Ocean Girl
7,9 87
ocen
7,9 10 1 87
Nera, księżniczka Oceanii
powrót do forum serialu Nera, księżniczka Oceanii

Miała piękną piosenkę w intro, i dosłownie przed chwilą ją usłyszałem :D Pomyślałem sobie skądś ja ją znam i wtedy po okruszkach zlazłem :) Podobała mi się i to bardzo. Pierwsze 3D plus postacie jak ze starych kreskówek. Tak, to były piękne czasy w Polsce wogóle najpiękniejsze czasy były tak 1997-2005

ocenił(a) serial na 10
LuisBarnavelt

Święte słowa. Takie cudo, że i ja, po latach powrócę. Tak, sentyment do starych czasów.

ocenił(a) serial na 10
Lucas207

Mógłbym napisać elaborati wymienić setki tytułów więc skrócę jak tylko mogę: Bajkowe kino na TVN, bajki na polasacie niedzielę rano, stary cartoon network, dawno temu bajki na tele 5 to były czasy, gdzie ani pokolenie naszych rodziców ani obecne nie uświadczy takiego klimatu, marzeń, stylu życia, koncepcji, kumulacji najlepszych rzeczy w jedną, kunsztowną całość. W Polsce ty;ko roczniki urodzone na początku lat 90 miały przez to najlepiej I uważam, że to należy promować, bo jak patrzę na obecne kreskówki i bajki z prl to nie marnujmy dzieciom klimatu i pokażmy to co najlepsze.

ocenił(a) serial na 10
LuisBarnavelt

Zgadzam się ale jeszcze Fox Kids należy wymienić

ocenił(a) serial na 10
LuisBarnavelt

A gdzie słyszałeś?

ocenił(a) serial na 10
LuisBarnavelt

Najwięcej podobieństw jest pomiędzy Winx a Sailor moon.Najbardziej mnie rozbawiła historia z Kodeksem:Trix wszystkie 4 części zdobyły i nie mogłem tego pojąć...W końcu były złe.Przez długi czas myślałem że Włosi zaczerpneli to z ,,Nery,księżniczki Oceanii" tam były 4 kryształy które Nera musiała dostarczyć Mandruli.Dopiero potem obejrzałem CzK a tam było 7 Tęczowych Kryształów.Chociaz Bunny żadnego z nich nie zdobyła to przyciągnęła je za pomocą łzy i...Kto oglądał CzK,ten zna resztę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones