PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=485618}

Nie igraj z aniołem

Cuidado con el ángel
7,3 6 562
oceny
7,3 10 1 6562
Nie igraj z aniołem
powrót do forum serialu Nie igraj z aniołem

Przestałam oglądać potem znowu zaczęłam ,czytałam streszczenia i nadrabiałam odcinki w
internecie.Właśnie skończyłam oglądać 46.Podoba mi się ,że Marichuy została aktorką,wątek z
ciążą,Sceny zazdrości,Że Cecilia w końcu poznała prawdę. Wciągnęłam się.Polubiłam nawet
Candelarię.Irytowała mnie na początku ale teraz mnie śmieszy.Dziecinnych wstawek jest już chyba
coraz mniej albo tak mi sie wydaje bo zawsze je omijam.Na którym odcinku jesteście ?Ciekawi
mnie ile jeszcze jestem do tyłu i który odcinek będzie dzisiaj w telewizji :)

ocenił(a) serial na 9
pati1109

nie wiem, który odcinek jest teraz w telewizji, ale chyba około 50 (?). Ja natomiast oglądam wszystkie odcinki online - ostatnio wręcz hurtowo, bo strasznie się wciągnęłam, a poza tym mam wakacje :P Ja jestem na odcinku 147 - uwielbiam ten serial! Oglądam go po raz pierwszy i jestem zachwycona :D nie sądziłam że jeszcze kiedykolwiek będę oglądać telenowelę o.O Ja też cande bardzo lubię, taka zabawna i pozytywna postać :)

ocenił(a) serial na 8
Depp_fan

Rozumiem.To strasznie szybko i dużo oglądasz skoro już na 147 jesteś :o
Mnie sie zdarza nie obejrzeć 3-4 dni nawet z braku czasu a potem na necie obejrzeć kilka odcinków pod rząd a chyba i tak w tyle jestem albo równo z telewizją :p

ocenił(a) serial na 9
pati1109

No ja się strasznie wciągnęłam i potrafię obejrzeć 10 odcinków na dzień. Czasu mam mnóstwo i to z tego wynika ;), ale lepiej tak wolniej, bo dłużej się nacieszysz tą piękną historią :) Też oglądasz pierwszy raz?

ocenił(a) serial na 8
Depp_fan

Tak pierwszy.Na początku mnie wkurzały te wstawki ,dziecinada ,zachowanie Marichuy.A teraz telka bardzo mi sie podoba :)

ocenił(a) serial na 7
pati1109

ja też się w to bardzo wciągnęłam. Niedawno oglądałam po raz pierwszy, jednak nie całe odcinki tylko tak przeskakiwałam co po najwazniejszych wątkach, jednak wszystkie mniej więcej ogarniałam. Oczywiście zaliczyłam wszystkie całe sceny z Juanem Miguelem i Marichuy. Naprawdę mnie wciągnęła, szybko przejrzałam wszystkie odcinki. Naprawdę jak miałam wolny dzień to całymi dniami. I macie rację im dalej tym bardziej się wciągałam, a po zakończeniu tak bardzo szkoda, że to już koniec.

ocenił(a) serial na 7
pati1109

hej ja ogladam 1 razy i z poczatku nie podobalo mi sie bo skonczyli emitowac Prawdziwe uczucie i jakos nie mialem weny, ale teraz ogladam od 43 albo jakos tak i podoba mi sie, jak tylko bede mogl to bede ogladac :)

użytkownik usunięty
pati1109

Ja oglądam pierwszy raz od pierwszego odcinka i strasznie mnie wciągnęło .. z początku wydawało mi się średnie ... ale z odcinka na odcinek jest co raz ciekawsze ..A gra Maite Peroni wspaniała !

ocenił(a) serial na 9

ja miałam tak samo :) obejrzałam wczoraj ostatni odcinek, świetna telenowela :D! Obejrzałam wszystko w około 2 miesiące ;P

użytkownik usunięty
Depp_fan

Wow ! :) no to jest chyba moja ulubiona ...świetna jest też otchłań namiętności i kobieta w lustrze też niezła

ocenił(a) serial na 9

teraz oglądam zaklętą miłość i bardzo mi się podoba :D od lat nie oglądałam żadnych telenowel, a teraz chyba wpadłam w jakąś telenowelową pułapkę :O

Depp_fan

Jeśli lubisz telenowele z dozą akcji i zagadek, polecam Dom po sąsiedzku. Kryminalna telenowela trzymająca w napięciu. Jedna z lepszych jakie kiedykolwiek oglądałam. ;)
Tu masz trailer z napisami po polsku:
http://www.youtube.com/watch?v=CeEdQXo5k8w

ocenił(a) serial na 9
lucre

hmm, no wygląda obiecująco :) kiedyś obejrzę pewnie; narazię oglądam tą zaklętą miłość, a chciałabym jeszcze obejrzeć triumf miłości - ze względu na aktorów z nie igraj z aniołem <3 są piękną parą :)

użytkownik usunięty
Depp_fan

Ja oglądam na tą chwilę te 3 ...

ocenił(a) serial na 10
pati1109

Ja oglądam Nie Igraj z Aniołem, Otchłań Namiętności (ale już się kończy). Obejrzała bym sobie Osaczoną ale na razie nie puszczają :/

Bella776

Też oglądam "Otchłań namiętności" (w tych ostatnich odcinkach najwięcej się dzieje i sekrety wreszcie wychodzą na jaw :D:D)
Uważam, że jest o wiele lepsza od "Nie igraj z aniołem".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones