PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=473271}

Suite Life: Nie ma to jak statek

The Suite Life on Deck
6,7 20 357
ocen
6,7 10 1 20357
Nie ma to jak statek
powrót do forum serialu Nie ma to jak statek

"Nie ma to jak statek" jest przeciętny, rzadko zabawne sceny itp. natomiast "Nie ma to jak
hotel" był świetny! :) Nie tylko dlatego, że były śmieszne momenty, ale sam urok tych małych
urwisów. ;) (Oczywiście w tych pierwszych seriach, bo później byli starsi..)

daruuu

nie prawda! bo ja sądzę że nie ma to jak statek jest o 100% lepszy od nie ma to jak hotelu!

ocenił(a) serial na 8
Queen_4

to zależy od gustu.
Jednakże wiele nastolatków woli "Nie ma to jak statek".

ocenił(a) serial na 10
daruuu

Zgadzam się, jednak ,,Nie ma to jak statek'', też nie jest zły. Może właśnie to przez ten urok chłopców kiedy byli mniejsi ;/.

daruuu

uważam tak samo, wtedy ten serial był śmieszniejszy, przez pojawianie się Estebana, Maddie, Muriel, a ta Bailey jest strasznie wnerwiająca, Nie ma to jak statek, nie ma już takiego uroku.

ginger_girl

nie ma to jak statek jest lepsze, bo pomimo że bracia są już duzi to i tak wywijają różne numery a w nie ma to jak hotel byli dziećmi i to było takie naturalne i nudne. esteban był nudny

Sylar_Heroes

hmm, widać opinie są podzielone.

ginger_girl

Każdy ma swoje zdanie, ale ja ostatecznie wolę Nie ma to jak statek.

ocenił(a) serial na 6
daruuu

Zgadzam się ! ,,Nie ma to jak Hotel'' jest świetny ,zabawny i ma swój urok.
W ,,Nie ma to jak statek'' nie ma fajnych postaci takich jak Maddie , Keri .. bez nich to nie to samo.
Doszło za to kilka wnerwiających postaci.. w ogóle jest dużo mniej śmiesznych scen i dialogów.

daruuu

Ja też się z wami zgadzam!Hotel jest Arcydziełem, ale Statek jest nawet dobry

LordVader345

W nie ma to jak hotel było więcej zabawnych scen bo chłopcy byli dziećmi i dobrze wczuwali się w swoje role. Nie ma to jak statek był nieco dojrzalszy (związek Bailey i Cody'ego) ale mimo tego też było w nim trochę humoru. Były to jedne z lepszych seriali puszczanych w TV nawet krytykowana Hannah Montana była ok, Czarodzieje z Waverly Place, Fineasz i Ferb czy Powodzenia Charlie a nie jacyś Nadzdolni, Taniec rządzi, Akwalans (zwykły badziew). Dzis jedynie Violetta jest ok choć nie jestem jakimś tam fanem tego serialu. Disney skończył się gdy przestali puszczać Nie ma to jak statek, bo wtedy jeszcze nie było najgorzej z serialami.

ocenił(a) serial na 5
daruuu

daruuu i tu się z tobą zgodzę.Kiedyś pamiętam jak po raz pierwszy widziałem ten serial.Pamiętam że mi się bardzo podobał.Wczoraj miałem okazję go sobie obejrzeć i jestem zaskoczony.Tego nie da się oglądać.Po kilku minutach chciałem przełączyć kanał.Nic śmiesznego typowy serial dla nastolatków do tego na maxa irytujący

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones