PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=225833}

Nie z tego świata

Supernatural
8,1 94 540
ocen
8,1 10 1 94540
7,0 4
oceny krytyków
Nie z tego świata
powrót do forum serialu Nie z tego świata

Wyjaśnijcie mi, proszę, dlaczego każdy tak nienawidzi tego sezonu.

Oczywiście zgadzam się, że jest 100 razy gorszy od sezonu 4 i 6, nie wspominając już o epickim sezonie 5, ale w moim odczuciu zdecydowanie przebija dwa pierwsze sezony, które jak dla mnie były dość nudne pomijając kilka odcinków i właściwie oglądałam je tylko z powodu sympatii do głównych bohaterów, dobrej grze aktorskiej i humorowi.

W sezonie 7 główny temat przewodni czyli lewiatany - totalny niewypał, to fakt, jednak pomysł z wielką korporacją, która eksperymentuje na ludziach i planuje przejąć władzę nad światem jest całkiem dobry.
Po za tym w tym sezonie otrzymaliśmy:
- powrót Lucyfera w głowie Sama, który był naprawdę zabawny
- odcinek z Ozyrysem, który był jednym z najlepszych odcinków w całym sezonie (w mojej opinii ^_^) a przy okazji powrót Jo <3
- Franka Deveraux, który chociaż bardzo ekscentryczny z obsesją na punkcie rządowych spisków był świetny ("Zdecyduj, że do końca tygodnia będziesz się trzymał. Zmuszaj się do uśmiechu, ponieważ wciąż żyjesz, a to twoja robota. Tak samo postąp w następnym tygodniu... Rób to właściwie. Z uśmiechem, lub nie rób tego wcale." :,))
- odcinek "Season 7, time for a wedding", który jak dla mnie był bardzo zabawny (i ta mimika Deana <3)
- odcinek "Death's door" - mega ciekawy, wyciskający z oczu wiele łez, ukazujący przez co przeszedł Bobby podczas całego swojego życia oraz jak dużą rolę pełnił w życiu Winchesterów, praktycznie drugi ojciec i pozostawiający pytanie jaką decyzję podjął Bobby.
- odcinek "Repo man" gdzie poznajemy Jeffreya - osobę, której podobało się być opętanym przez demona. Fajny pomysł.
- rozwalającego psychoCastiela xDDD
- Charlie Bradbury <3333
- wiecznie kombinującego Crowleya (tak, wiem, że był w poprzednich sezonach, ale i tak TeamCrowley :D)

Ok, lewiatany były ch*owe jak również Garth (działał mi koleś na nerwy ;/) zakończenie sezonu też słabe pomijając oczekiwany przez wszystkich powrót Impali, pogodzenie się Deana z Castielem i ostatnią scena gdzie Dean znalazł się w czyśćcu, ale pomimo tego uważam, że to był naprawdę dobry sezon, bo ile można oglądać samych potworów tygodnia i pojawiających się raz na ruski rok odcinków w które naprawdę wciągają jak wszystkie z Tricksterem i przeskokami w czasie + odcinki finałowe? Bo dokładnie tak przedstawiają się 2 pierwsze sezony a na wcisk nawet i 3, chociaż ten 3 już przedstawiał się dużo lepiej od 1 i 2.

ocenił(a) serial na 10
Alexana

Sezon ogólnie nie był zły ale lewiatany mogli to zrobić lepiej

ocenił(a) serial na 9
Alexana

Skoro lewiatany były chu*owe (główni antagoniście w serialu) to jak sezon mógł być dobry ? Wiadomo w każdym nawet najgorszym sezonie znajdzie się kilka dobrych "filerowych" a nawet bardzo dobrych odcinków . 6 sezon był słaby ale miał najzabawniejsze odcinki. 7 sezon porażka ale potem mieliśmy bardzo dobry wg mnie sezon 8 ponieważ uwielbiam motyw z demonami , potem sezon 9 Anioły troche słabszy, sezon 10 Dean-demon coś nowego i mamy tą padake 11. Choć bardzo fajnie się zaczął (wątek postapokaliptyczny) to nawt Lucek tego nie ratuje.Scenarzyści boją się wprowadzić Boga jako bohatera bo wiedzieliby że byłby to ostatni sezon. No bo co może przebić coś takiego ?

ocenił(a) serial na 10
coolerss

Tu sie mylisz Bóg będzie w 20 odcinku 11 serii

ocenił(a) serial na 8
Alexana

Mnie osobiście sezon z Lewiatanami podobał się bardzo, oprócz 1 sezonu to wlasnie jak dla mnie sezon 7 był jednym z najlepszych

ocenił(a) serial na 7
Alexana

Eh dla mnie serial został zepsuty wraz z pojawieniem się aniołów, nawet nie wiem który to był sezon :(
Najlepsze były początki i bodajże 3 sezon (Postać Beli/Belli?). Choć ostatni poprzedni sezon- postać Roweny całkiem mnie zaintrygowała. Mimo to do 11 sezonu nawet nie podchodzę jak narazie. :/

Alexana

Dla mnie wszystko zaczęło się sypać od 5,6 sezonu, zaczęły kończyć się pomysły, fabuła rozciągana na maksa, najbardziej cieszyły odcinki odcięte od głównego wątku, gdzie można było poczuć stary klimat serialu. Ale przede wszystkim najbardziej brakuje mi muzyki lat 60'-80', nie wiedzieć czemu twórcy wycofali się z umieszczania w tle fajnych kawałków i zostało tylko Kansas na koniec każdego sezonu.

ocenił(a) serial na 8
b13dr0n4

Jak to "nie wiedzieć czemu twórcy wycofali się z umieszczania w tle fajnych kawałków"? Ten temat już był wałkowany parę razy. Zadecydowały o tym koszta produkcji i trochę ograniczony budżet, który sprawił, że producenci musieli zacząć oszczędzać, niestety kosztem muzyki.

ocenił(a) serial na 9
Alexana

Na mnie Lewiatany zrobiły wrażenie :P Nie rozumiem, czemu ten sezon jest tak krytykowany. Co do 1 i 2 pełna zgoda, ale tylko dlatego, że to zupełnie inny klimat.

ocenił(a) serial na 8
Alexana

Fabularnie Lewiatany nie trzymają się kupy.

Co mówi o nich Śmierć:
"Na długo przed aniołami i człowiekiem,
Bóg stworzył pierwsze bestie...
Lewiatany.
Osobiście uważałem je za zabawne,
ale obawiał się, że wszystko pożrą,
dlatego je zamknął.
Jak myślisz, po co stworzył Czyściec?
By trzymać te sprytne, nikczemne stworzenia z dala.
A teraz Castiel je połknął.
Jest cienką błoną między pradawnymi a waszym domem."

Po pierwsze - Amara niszczyła wszystko co Bóg stworzył.
Po drugie - po co Bóg stworzył Aniołków?
Bo był samotny.
Sam nam to powiedział.
Jeżeli był samotny i pierwsze co Mu wyszło to Lewiatan
to sobie dobrał ciekawe towarzystwo.

Rzeczywiście Jego eksperymenty zawodzą ; )

ocenił(a) serial na 8
Mentalis

Możemy ewentualnie zacytować słowa Amary:
"Stworzyłeś niższe formy bytu,
żeby samemu być wielkim.
Żeby być panem.
Chodziło o twoje ego!
Chciałeś być wielki!"

Wychodzi na to, że stworzył żarłoczne świństwo
tylko po to aby je uwięzić w pułapce.
Nieudane eksperymenty.

ocenił(a) serial na 4
Alexana

Naprawdę 7 sezon jest tak znienawidzony? Jeszcze właśnie 6 i 7 nie były kompletną kupą jak 8,9,10,11. Chociaż powinno skończyć się na ostatnim dobrym - piątym.

ocenił(a) serial na 9
kozas15

5 sezon był najlepszy, ale nie ostatni dobry. Jestem świeżo po skończeniu 10 sezonu i wcale nie uważam, by był słaby a nawet śmiało mogę powiedzieć, że bardzo dobry.

ocenił(a) serial na 10
Alexana

Jensen Ackles powiedział ze sezon 12 będzie się wiązał z czyśćcem mogli by zatem zbadać mitologie czyśćca w którym okresie został stworzony oraz mitologia czyśćca Dantego
Według książki " Supernatural: Oficjalny Companion, sezon 7 " Leviatany są pierwotnymi stworzeniami morskimi, które wyewoluowały posiadać inne zwierzęta, aby mogli żyć na ziemi. Więc Leviatany musiały żyć na ziemi w czasie kiedy ziemia była pokryta tylko morzami zanim pojawił się suchy ląd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones