PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=225833}

Nie z tego świata

Supernatural
8,1 94 474
oceny
8,1 10 1 94474
7,0 4
oceny krytyków
Nie z tego świata
powrót do forum serialu Nie z tego świata

Zakładam wątek, bo nie ma jeszcze :) Mi się odcinek podobał - jestem w tej frakcji, która najbardziej lubi takie typowo łowieckie odcinki. No i się przekonałam do Cole'a, bo mnie do tej pory strasznie wkurzał. W sumie nie zaspoilowałam chyba, ale na wszelki wypadek oznaczę, bo uważam, że dla spoilujących zarezerwowany jest osobny krąg w piekle... Z dala od Lucka i Crowleya!

ocenił(a) serial na 7
tapcia_filmweb

Ten odcinek przedstawiał wszystko to co sprawia, że ten serial jest zwany operą mydlaną.

ocenił(a) serial na 8
tapcia_filmweb

Jak dla mnie lipa, po blisko miesięcznej przerwie liczyłem na jakieś uderzenie ze strony scenarzystów, zawiodłem się.

ocenił(a) serial na 9
jacob90

Zgadzam się. Jak to sobie porównać z wejściem takiego np. Flasha, to nudnawe było...

ocenił(a) serial na 10
tapcia_filmweb

Ten serial idze coraz bardziej na dno tylko 3 pierwsze odcinki 10 sezonu mi sie podobały

ocenił(a) serial na 8
tapcia_filmweb

Strasznie obrzydliwy odcinek :s

ocenił(a) serial na 9
kamil665544

A czemu obrzydliwy?

ocenił(a) serial na 8
tapcia_filmweb

Za dużo krwi i rzygania robalami xD

ocenił(a) serial na 8
kamil665544

nie wydaje się Wam że wątek tego odcinka był trochę zerżnięty z filmu "zbaw mnie ode złego" ?

ocenił(a) serial na 8
grygu

Cięzko powiedzieć bo oceniłem go dawno temu na 4 i już go w ogóle nie pamiętam (czyli musiał być wybitnie słaby bo mam dobrą pamięć do filmów i aktorów... )

ocenił(a) serial na 10
grygu

Nie zdziwiłabym się, Supernatural bardzo lubi nawiązywać do filmów czy seriali.

deathmaster

Mnie to się skojarzyło z jednym odcinków Archiwum X. Tam też były takie pasożyty a odcinek zaczął się od tego jak koleś wsuwał pastę do zębów i potem wylazł mu z gęby podobny robal :P Cole to całkiem fajna postać, ale pewnie i jego szybko ubiją.

ocenił(a) serial na 10
hornet

szczerze mowiac watpliwe. Zakonczenie serialu sugerowało ze jego watek jest juz calkowicie zakonczony. teraz juz na 100% uwierzył Deanowi i wiedział dlaczego zabił jego ojca... a potem powiedzial ze chce wrocic do zony i dzieci i ze ma hipoteke do spłacenia. Watpie zebysmy go jeszcze w ogole zobaczyli w serialu...
Chociaz to jest fajna postac i jesli spodobala się szerszej publice to byc moze ze zrobią z nim tak jak z Charlie, ze co pokazą jakis odcinek z nim raz na sezon.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones