Nie z tego świata (2005-2020)
Nie z tego świata: Sezon 12 Nie z tego świata Sezon 12, Odcinek 23
Odcinek Nie z tego świata (2005-2020)

All Along the Watchtower

42m
8,4 546
ocen
8,4 10 1 546
Nie z tego świata
powrót do forum s12e23

S12E23

ocenił(a) serial na 8

Cześć wszystkim, chciałem się zapytać co sądzicie o zakończeniu 12go sezonu ;)

Może zacznę swoją opinią. Ogólnie od dłuższego czasu oglądam Supernatural bardziej z przywiązania i sentymentu niżeli właściwie dlatego, że serial jest "super świetny". Oczywiście nadal uważam serial za świetne show, jednak nie tak dobre, jak kiedyś. Natomiast jeśli chodzi o samo zakończenie... Brak mi słów. Nie potrafię opisać, jak wielkie wrażenie na mnie ono wywarło. Zaczynając od śmierci (przynajmniej wszystko na to wskazuje, chyba, że nasz ulubiony Władca Piekieł znów coś wymyślił) Castiela i Crowleya, aż po uwięzioną Mary praktycznie "sam na sam" z Lucyferam, a kończąc na narodzinach Nephilima.
Wszystkie zakończenia do tej pory nie potrafiły zagrać mi na uczuciach i emocjach, tak, jak zrobił właśnie to ten odcinek.

Zapraszam do dyskusji i spekulacji, co może się potoczyć dalej ;)

ocenił(a) serial na 9
DDyzioLesniewski

Ja właśnie wróciłam do Supernatural po 6 latach i nadrabiam. Doszłam do końca odcinka 12 sezonu i faktycznie jestem w szoku, że dobrze mi się ogląda. Wiadomo, to nie to samo co sezony 1-5, ale też są ciekawe wątki, pomysły, rozwiązania. Wiem, że post sprzed 5 lat, ale chciałam zapytać czy faktycznie to zakończenie najbardziej zagrało na emocjach? Jak dla mnie nie pobiło zakonczenia z 2 czy 5 sezonu. Trochę mało emocji w scenie z Cassem. Za szybko się to potoczyło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones