Nie z tego świata
powrót do forum 14 sezonu

Słabo...

ocenił(a) serial na 10

Zdecydowanie najsłabszy sezon Supernaturala.
Namnożyli wątków, napchali do oporu bohaterów, na pierwszy plan wrzucili dyskusje/rozmowy.
Zdecydowanie trzeba zgodzić się z tym co mówią i piszą inni - czas kończyc.
Choć może z drugiej strony nie tyle czas kończyć co wrócić do korzeni.

Do prostego quasi-horrowego konceptu zamiast do melodramatu w którym Nick mści się za rodzinę, Jack szuka duszy a operator ma problem z siku.

Wizard1984

Mówisz, że nawet zakończenie ci się nie podobało?

ocenił(a) serial na 10
Janusz0nion

Jak na zakończenia poprzednich sezonów było mocno srednio.

Za to sezon 15 jest duzo lepszy od 14.

ocenił(a) serial na 9
Wizard1984

Spojler.... Zgodzę się, że ten sezon taki o wszystkim i o niczym bo jest i Micheal, Dean, który próbuje się go pozbyć, Jack i jego rozterki, banda łowców z innego świata, Nick i jego zamiłowanie do Lucka a na końcu nawet pojawił się Chuck. Tak szybko jak wątki się pojawiały tak szybko się kończyły. Zakończenie wogóle mi się nie podobało. Kreacja Chacka/ boga, który traktuje życie ludzi jako tv show i w dodatku ich okłamuje. A no i Sam, który strzela do BOGA. No pojechali po bandzie.

pati_121

SPOILERY
Co prawda został mi jeszcze jeden odcinek 14 sezonu do obejrzenia, natomiast wiem mniej więcej, jak się kończy całość i nie pojmuję, jak mogli zrobić z Chucka, który kilka sezonów wcześniej był super - postać do zlikwidowania, bo jej odwala. Ogólnie zaczęli mnie Winchesterowie denerwować w tym sezonie, jak Sam nie miał duszy i zabijał kogo się dało - spoko, trzeba go ratować, jak Dean był demonem i wariował - spoko, to mój brat, ja go nie zabiję, ale jak Jack kogoś przypadkiem uśmierci, bo (prawdopodobnie) też nie ma duszy i nie panuje nad swoimi zdolnościami - musimy go zabić, a jak nie zabić, to zamknąć w klatce. Nie zliczę, ile osób uśmiercili Winchesterowie, nie wszyscy z nich na to zasługiwali, ale jak ktoś nie jest z ich rodziny - nie mają żadnych skrupułów, żeby się go pozbyć. Zaczyna mnie to już wnerwiać, więc oby 15 sezon był lepszy. Nie podoba mi się, co zrobiono z tym serialem. I tak, ja rozumiem, że Jack uśmiercił ich matkę, ale kurde, ona nie powinna już dawno żyć, Ciemność im ją przywróciła w nagrodę dla Deana (kolejny przykład, kiedy Dean był na usługach ciemnej strony - powiedzmy, że ciemnej - i uszło mu to płazem).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones