PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=787492}

Niedorozwiedzeni

Splitting Up Together
6,3 572
oceny
6,3 10 1 572
Niedorozwiedzeni
powrót do forum serialu Niedorozwiedzeni
ocenił(a) serial na 7
antenka21

Ja nie oglądałem,ale serial ma być już wkrótce na Comedy Central.Polski tytuł nie do rozwiedzeni ;)

jazdowicz2666

To super wiadomość

ocenił(a) serial na 7
antenka21

Nom,ja jestem ciekawy tego serialu.W końcu jakaś nowość na CC,a nie ciągle te powtórki seriali ;)

jazdowicz2666

Dokładnie!

ocenił(a) serial na 7
antenka21

Nawet spoko wypada ten serial po obejrzeniu dwóch pierwszych odc,Niedorozwiedzeni.Na pewno będę oglądał dalsze odcinki tej rodzinki ;)

jazdowicz2666

Też oglądałem na Comedy Central - Na razie uważam po 2 odcinkach niestety dość słabo, serial to prędzej obyczajówka po 10 minutach zacząłem już ziewać, cóż komedii tam też jak na lekarstwo żarty o bolących jajach i masturbacji też nie zrobił na mnie żadnego wrażenia.

buterfly

Dodam tylko że dziwi mnie to że dostał drugi sezon, no chyba że się serial rozkręci :)

ocenił(a) serial na 7
buterfly

Podobno 3 już nie będzie. Serial fajny jako coś co leci w tle. Niestety nie rozsmieszyl mnie. :/

bialywilk11

Mnie zaskoczył fakt że zdecydowano się na drugi sezon ;) - Serial darowałem sobie już po pierwszym sezonie ):

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones