PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=787492}

Niedorozwiedzeni

Splitting Up Together
6,3 572
oceny
6,3 10 1 572
Niedorozwiedzeni
powrót do forum serialu Niedorozwiedzeni
pogodno_2

Start 27 marca!

pogodno_2

Dzisiaj pierwszy odcinek na Comedi Central wiec zobaczę, chociaż z komediami to już rzadko która mnie rozśmiesza ):

buterfly

To poproszę o sygnał, czy tym razem doszło do rozśmieszenia ;)

pogodno_2

Okej zobaczę czy stanie się to już w pierwszym odcinku ;)

buterfly

Cele muszą być ambitne ;)

pogodno_2

Tylko że później można się mocno zawieść ;)

pogodno_2

Wyraziłem już opinie po pierwszych dwóch odcinkach, niestety jestem na razie zawiedziony no ale może się serial rozkręci ;)

buterfly

To raczej na pewno zaoszczędzę-dzięki Tobie-trochę czasu ;)

pogodno_2

Mnie niestety zawiódł serial to bardziej obyczajówka w dodatku uważam na razie dość nudna, komedii tam na lekarstwo i to też nie wysokich lotów - Ale oczywiście każdy ma inny gust, może się tobie spodoba najlepiej ocenić samemu ;)

buterfly

Pewnie, że samemu, ale czasem jest taki problem z-nomen omen-czasem, że można też zaufać innym człowiekom ;)

pogodno_2

To akurat prawda niestety czasu nie rozciągniemy ;)

buterfly

Może to i lepiej ;)

pogodno_2

Fakt wtedy też co za dużo to nie zdrowo ;) - Serial niestety uważam się nie rozkręcił wiec daruje, nie warto się dalej zmuszać do oglądania :)

buterfly

Masz moje błogosławieństwo w tej kwestii ;)

buterfly

Dokładnie, serialem komediowym bym tego nie nazwała, z nudów można zobaczyć ale jak dla mnie szału nie ma (obejrzałam 8 odcinków)

justyna_koczyba

To prawda cóż większość sytuacji uważam były niestety niesmaczne a nie śmieszna ):

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones