PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10030222}

Niema cisza

El silencio
5,8 3 231
ocen
5,8 10 1 3231
Niema cisza
powrót do forum serialu Niema cisza

Zdaje mi się, że sceny z ostatniego odcinka z motywem balkonu, wspomnień jak główny bohater wypycha rodziców z balkonu gdzieś już był… mam wrażenie jakbym gdzieś już to obejrzała, a nie jest to możliwe abym ten serial widziała drugi raz bo to jest z tego roku.. może komuś też kojarzy się taka scena z którymś serialem/filmem?

Monika_Papito

Tak, dokładnie takie samo miałam wrażenie, że serial z takim motywem już widziałam. Nawet zastanawiałam się na początku, czy nie oglądam tego samego serialu drugi raz. Ale co to było? No właśnie też nie mogę sobie przypomnieć. Może to serial o dziewczynie, która cudem uniknęła śmierci, wpadając pod wodę, przez co straciła wzrok? Wydaje mi się, że tam mógł być ten motyw, ale pewności nie mam.

ocenił(a) serial na 7
Monika_Papito

Ja miałam podobne wrażenie ale wydaje mi się, że powstało ono bo finałowa retrospekcja była idealnym odwzorowaniem inscenizacji przebiegu zdarzeń z początku filmu (tej sceny gdzie policja pokazywała co się wydarzyło w wieczór śmierci rodziców)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones