PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10030222}

Niema cisza

El silencio
5,8 3 169
ocen
5,8 10 1 3169
Niema cisza
powrót do forum serialu Niema cisza

tak odrealnionego i głupiego filmu/serialu jeszcze nie widziałem

filmaniak1975

Ja wytrzymałem 2 odcinki i odpuszczam. Psycholoszka pozwalająca na skopanie swojego obiektu przez 4 chłopaczków, bo zgranie filmików z komórki jest ważniejsze to dla mnie za wiele.

ocenił(a) serial na 8
MikeParcero

Naukowcy dla kariery zrobią wszystko.

MikeParcero

Psycholoszka? A nie przypadkiem po prostu "Loszka"?

ocenił(a) serial na 2
filmaniak1975

co oni słyszą przez te kamery lol

filmaniak1975

Zgadzam się. Koło prawdopodobieństwa nic tam nie stało. Taka inwigilacja na pewno jest nielegalna. Oglądają go sobie gołego pod prysznicem, to jest dopiero kryminał. Sędzia się zgodził? W życiu. Wciągają cywila, jakąś nie za mądrą młodą dziewczynę do śledztwa. Morderca wyciąga nóż i nikt nie reaguje. Zaczyna ją całować, a inwigilującej jest przykro, że nie poszło to dalej, bo może by się czegoś dowiedzieli. Tak sobie narażać cywila?Chłopak siedzący 6 lat w więzieniu wie, jak wykiwać śledzącego go tajniaka, aha. No i koniec pewnie będzie w stylu tata molestował, mama wiedziała, tak przypuszczam. Ale już się nie dowiem, bo mam gdzieś dalsze oglądanie.

aleksamaz

w punkt

ocenił(a) serial na 2
filmaniak1975

Zgadzam się z Tobą w 100% netflix trzyma poziom :-)

ocenił(a) serial na 8
aleksamaz

Oczywiście że się zgodził. Przecież w temacie jest również korupcja. Dla nauki i postępu, a co za tym idzie, dla kasy i rozgłosu, niektórzy zrobią bardzo dużo.

ocenił(a) serial na 3
filmaniak1975

Zgoda, wyjątkowo głupi scenariusz -szkoda czasu

ocenił(a) serial na 8
filmaniak1975

Psychika ludzka jest niezbadana. Bo dla mnie to po prostu dramat psychologiczny. I to dobry.

filmaniak1975

serial tragedia, jak wytrzymałam do końca tego nie wiem sama. Koleś zabija starych i idzie do poprawczaka - Nie więzienia ! na 6 lat, czyli jest nie pełnoletni i wychodzi jeszcze nie pełnoletni co wynika z dialogów w serialu, czyli ile miał lat jak zaje....ał starych ? 11 max ? coś jest nie tak. Ogólnie zmarnowałam prawie 6h na ten szajs.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones