Niema cisza (2023)
2023 Niema cisza 2023, odcinek 6
odcinek Niema cisza (2023)

odcinek 6

47m
7,0 69
ocen
7,0 10 1 69
Niema cisza
powrót do forum 6 odcinka
ocenił(a) serial na 7
jula_603

Myślę że ta kobieta

jula_603

Sergio, kobieta była inaczej ubrana

aleksandrawylegala

Kobieta.Widac jak poruszają się włosy jak leci i tą bluzkę bez rękawów,a także jasne nogi,miała kremowe spodnie.Na końcu widac Sergia stojącego w oknie.

jula_603

Ana zrzuciła Sergia, spadajaca osoba miała czarne spodnie, ona miala jasne

ocenił(a) serial na 7
jula_603

Zdecydowanie kobieta

ocenił(a) serial na 10
jula_603

zdania sa podzielone

ocenił(a) serial na 8
jula_603

Moim zdaniem kobieta, na ostatnich minutach serialu w tym momencie co widzimy obraz z uszkodzonej kamery widać, że na balkonie pozostała osoba wyższa a Sergio był od niej wyższy

Pan_Kordian

Dokładnie.. A gdy leci widać jasne spodnie. Sergio miał granatowe.

AniaBN

Obejrzałam chyba z 5 razy, jak stoją na balkonie widać wyraźnie ze ona ma białe spodnie, a postać która potem zostaje na balkonie jest juz cala czarna. U spadającej postaci widać jasne spodnie. W ostatnim ujęciu przed upadkiem widać tez krótki rękawek. Poza tym on nie ma powodu by skoczyć.

ocenił(a) serial na 1
jula_603

Poziom serialu spadł z okna.

jula_603

Oboje, klasyczne zakończenie Romea i Julji

jula_603

Wydaje się , że spadła Ana. Osoba, która została na balkonie, miała męską posturę. Myślę, że zakończenie miało pokazać prawdziwą naturę Sergia. Kobiety wykorzystywał do własnych celów . Kiedy mu były niepotrzebne , to w jakiś sposób próbował się od nich odseparować . Ana zafiksowała się na jego punkcie, a on jej już do niczego nie potrzebował . A na marginesie same głupie baby za przeproszeniem do niego lgnęły. Postać głównej bohaterki nie do zniesienia.

Iwona_ola

Zdradzę Ci pewną tajemnicę - gdyby wszyscy byli mądrzy i zachowywali się jak należy to by nie było scenariusza na film.

jula_603

Ten uśmiech Sergia na końcu i jak zwolnisz do 0,5 widzisz, że osoba jest szczupła, ma jasne spodnie i krótki rękaw. Szczególnie ten uśmiech i jego dotyk zapadł mi w głowie, jak nic spadła Ana

ocenił(a) serial na 5
Viqueens

Widać też krótkie włosy osoby na balkonie.

ocenił(a) serial na 9
jula_603

Obydwoje mieli motyw żeby skoczyć, ale wyraźnie spadła Ana. Tylko nie wiadomo czy sama skoczyła, patrząc na uśmiech Sergia kiedy się przytulali.

jula_603

Myślę że to była kobieta

ocenił(a) serial na 8
maks_kurek

Ciemne spodnie, a jasne to jego ręce. Na balkonie zostaje ona. Spójrzcie na kształt głowy i fryzury.

ocenił(a) serial na 10
jula_603

Według mnie skoczyła Ana. Było to samobójstwo bo nie mogła się pogodzić że jednak Sergio nie jest idealny. Sergio jest słaby psychicznie i cykor dlatego został. Oczywiście pójdzie siedzieć bo wszyscy będą myslec ze on ją wypchnął. Dostanie dożywocie bo nie ma i tak dla kogo żyć skoro siostra go „wydała”.

jula_603

Ludzie.... on wypchnął rodziców przez okno a nic mu nie zrobili jak się okazało. Matka próbowała mu pomóc zamiast oddać do poprawczaka jak cała rodzina się go już bała.. Ana to dla niego jakaś podglądaczka, którą widzi drugi raz w życiu, która odebrała mu siostrę itp. "pomógł" jej skoczyć. Sama chciała skoro podeszła. Córka jej powiedziała, że ją też skrzywdzi.

karitryczak

tak próbowała mu pomóc, dlatego nazywała go potworem co było na wideo, obserwowała z innego pokoju i nagrywała, dawała leki dowody istnienia których chcieli zniszczyć, nic się nie kleje.

ocenił(a) serial na 7
jula_603

Ciężko stwierdzić ale skłaniam się ku teorii, że to Ana i że została wypchnięta. Sergio nie mógł pogodzić się z myślą, że Noa wybrała i przyszła po nową mamę a nie po niego. No i powiedziała prawdę, która pokazała, że jednak jest z nim coś serio nie tak..

jula_603

Mam nadzieje, ze psychiatra konsultujący ten nieznośny scenariusz.

jula_603

Ana spadła. Osoba, która spadła miała dłuższe włosy. Gdy jest rzut kamery na osobę stojącą na balkonie możemy zobaczyć kształt uszu, czyli dana osoba ma krótkie włosy. Myślę, że uśmiech Sergia przed tym zdarzeniem jest sugestywny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones