PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647050}

Nieposkromiona miłość

Amor bravío
7,5 904
oceny
7,5 10 1 904
Nieposkromiona miłość
powrót do forum serialu Nieposkromiona miłość

Z tego co zrozumiałam, to Miriak zmarła niespełna 9 miesięcy temu. Skoro Daniel tak baaaardzo ją
kochał, jak tak szybko mógł o niej zapomnieć i do tego wyjść za inną kobiete. Mógł doczekać
chociaż do roku. No chyba, że tam są inne obyczaje.

Wtrące też pytanie nie na temat, które mnie bardzo nurtuje ...
Dlaczego na niektórych pogrzebach ludzie ubierają się na biało , a na innych na czarno ???

ocenił(a) serial na 7
dropsik417

*Miriam :D

ocenił(a) serial na 7
dropsik417

Z serialu wychodzi jakoś tak,że minęło 9 msc ale bardzo dużo sie działo w tym czasie.Daniel i Camila dużo przeszli więc wydaje sie jakby było to dużo dawniej..może dlatego.

A z tymi pogrzebami to sama jestem ciekawa :p

dropsik417

Camila i reszta szybko też zapomnieli o niedawnej śmierci Alonsa i Ximeny, dopiero co Camila gadała Luzmie, że musi mieć wesele u pani Amandy w pensjonacie, bo w domu panuje żałoba a tydzień potem sama robi wielką fetę, trochę to nielogiczne

ocenił(a) serial na 10
marta150391

Nie przesadzajcie z tymi wyliczeniami,bo to jest tylko telenowela a nie film na faktach.

ocenił(a) serial na 7
marta150391

Właśnie.... to nie przyszło mi do głowy :D

marta150391

Faktycznie;) Śmiesznie to wyszło..... irytująco śmieszna wpadka.

ocenił(a) serial na 7
NiceShe

no zdarzają się takie wpadki, ale co innego urządzać swój ślub, a co innego urządzać ślub komuś. Co do "szybkości" Daniela, to Camila po śmierci Luiza dochodziła do siebie 3 lata. Ja sama byłam święcie przekonana, że od początkowych wydarzeń w Chile minęło więcej czasu. A pzecież sen Daniela o tym jak Miriam rodzi dziecko był kilka dni przed ślubem Luzmy i Pabla (tak mi się wydaje), a Daniel powiedzial, że Miriam byłaby w 9 miesiącu ciąży.

ocenił(a) serial na 3
maaajenka

tak paranoja z ta zaloba a tydzien pozniej juz ich slub a ten daniel tez dziwny dopiero co wspominal w nocy miriam ze nigdy ej nie zapomni a tu jakby sie bardzo nie cieszyl ze zyje porypane robia te telenowele a dopiero co mowil ze nie moze sie pogodzic ze nie ma dziecka jego i miriam . ja od paczatku wiezialam ze ona nie umarla bo ten abraham tak to powiedzial do daniela z taka geba dziwna i bez zadnego przejecia i wogule. A wy co o tym myslicie?

ocenił(a) serial na 9
Monalia

No niby 9 miesiąc ciąży a tu dziecko już jakie sporawe...bo w sumie to nie wyglądało na tygodniowe dziecko...:)

ocenił(a) serial na 9
11koala19

Chyba że wcześniak;)

ocenił(a) serial na 3
11koala19

ee watpie po tym snie daniela co mu sie to snilo ale ciul ich wie zreszta.

dropsik417

Kolor biały już od wieków jest oznaką żałoby ,słyszałam również ,że w krajach muzułmańskich kobiety na znak żałoby ubierają się na biało .Nie wiem kto i dlaczego ,od jak dawna wymyślił kolor czarny jako znak żałoby ?

ocenił(a) serial na 7
kalcjakl

Mi osobiście czarny kolor kojarzy się smutno, a biały z czymś uroczystym i odświętnym. Nie rozumie tylko dlaczego w Meksyku raz biały oznacza żałobę, innym razem czarny. W czym jest ta różnica ?

dropsik417

Może zależy to od wyznania religijnego. Słyszałam,że nie tylko od wieków ale już od czasów starożytnych,przypomniało mi się ,że w jednym filmie był poruszony taki temat.Można równiez poszukać w google,np. biały -oznaka żałoby i tradycja:)))

ocenił(a) serial na 3
kalcjakl

w meksyku przepwaznie pokazuja czarny a ak uz boaly sie zdarzy to dlatego ze osoba sobie tego zyczyla zeby ja pozegnac w bieli

dropsik417

Te 9 miesięcy zaledwie też mnie denerwuje- co z niego za facet? Tak szybko zapomniał o ukochanej?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones