PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647050}

Nieposkromiona miłość

Amor bravío
7,5 904
oceny
7,5 10 1 904
Nieposkromiona miłość
powrót do forum serialu Nieposkromiona miłość

Ale się u nich dzieje! Najpierw trójkąt Rocio - Isadora - Cayetano, potem ciąża Natalii i wyparcie się dziecka przez Yaga,
poza tym bardzo lubię sceny z Aną, to takie sympatyczne dziecko ;)

ocenił(a) serial na 7
marta150391

No sporo się u nich dzieje. Wkurza mnie tylko ,że taki facet jak Cayetano dał się omamić Isadorze.

pati1109

zaślepiony jest nią jak małe dziecko, przeciez na dobrą sprawę to on ją dopiero co poznał a chce się żenić...
strasznie szkoda mi Natalii, Yago jest okropny

ocenił(a) serial na 8
marta150391

Tak sporo się dzieje naprawdę, a ja myślałam że będą mało znaczyć w tej telenoweli, mnie troche ta ana wkurza ogólnie jest zazwyczaj milutka, ale czasami mnie irytuje, jak cały czas mówi żeby Camila była z jej Mariano a jak się dowiedziała że Camila wychodzi za Daniela to przestała tak uwielbiać Camilę( wiem że teraz się to zmieniło) wiem że to dziecko, no ale....

Dorisa_d

Ja mam podobnie. Tak, wiem, że Ana to dziecko, ale mnie wkurzała jak tak obrażała się na Camilę, gdy dowiedziała się, że nie będzie z jej tatusiem... Dzieci nie powinny się za bardzo mieszać w sprawy dorosłych.

jagodajulia

tak, to prawda, była wtedy wkurzająca, szczególnie jak powiedziała przy wszystkich, że nie chce juz być weterynarzem; no ale to też trochę wina Mariana, mógł jej nie robić nadziei na to, że stworzą rodzinę...

jagodajulia

Też tak uważam za dużo pozwalają Anie mieszać się w sprawy dorosłych na przykład ten dzisiejszy tekst do Camili żeby rzuciła Daniela no sorry, ale to już przesada jak na dziecko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones