PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647050}

Nieposkromiona miłość

Amor bravío
7,5 904
oceny
7,5 10 1 904
Nieposkromiona miłość
powrót do forum serialu Nieposkromiona miłość

Od 17 grudnia po 20 na stronie www.amorbravio.novela.pl Amor Bravio z angielskimi napisami

http://amorbravio.novela.pl/

jagodajulia

na jakim kanale?

Blab

http://amorbravio.novela.pl/odcinek-1-ang/

Pierwszy odcinek AB

ocenił(a) serial na 9
jagodajulia

Jestem oczarowana. Super jakość obrazu plus napisy (które początkowo wydały mi się zbędne) po angielsku. Mimo, że oglądałam pierwsze odcinki po hiszpańsku,to teraz rozumiem o wiele więcej i jestem bardzo zadowolona. Telka w moim guście, więc będę oglądać jak czas pozwoli:)

petit_fleur

Tak, tak jakość bardzo dobra. Ja więcej i tak rozumiem z dialogu, a nie z napisów, ale może dzięki temu nauczę się lepiej angielskiego...? :)

Już drugi odcinek, a Camila już po "zaręczynach" z Alonsem.... Ale ten czas leci. W Meksyku, 10 początkowych odcinków było po 20 minut, więc szybko akcja szla do przodu..

Śmierć Luisa jest jedną z najsmutniejszych scenek śmierci jakie widziałam. Widziałam ją już trzy razy i za każdym razem łezka się kręci w oku..:(

ocenił(a) serial na 9
jagodajulia

Heh, ja lepiej znam angielski (uczyłam się go przez 10 lat), niż hiszpański, z którym tak na poważnie mam do czynienia od roku:P

Wiesz co, akcja może nie wlecze się tak jak na przykład w URPEA, ale telka nie jest tak porywająca jak Pasion czy CME. Oczywiście to moja opinia, a AB i tak jest lepsze niż CDC...

Mnie też bardzo poruszyła scena śmierci Luisa. A szczególnie, to jak Camila prosiła go, by jej nie zostawiał:/

petit_fleur

Ja się uczyłam więcej lat od Cb angielskiego, ale jakoś lepiej rozumiem hiszpański, którego uczę się drugi rok :) Sama w to nie wierzę... :D Jednak więcej rozumiem z tekstu angielskiego niż ze słuchu...

AB mi się podoba, ale Pasion nie podbije :) Ja lubiłam CME, na początku było spoko, ale ciąża Mariny zniszczyła mi telkę...:(

Tak, tak ten moment, gdy Cami go prosi, aby jej nie zostawiał, ale tak samo wzrusza mnie Luis, gdy prosi Cami, aby mu obiecała, że będzie szczęśliwa i dziękuję, że był szczęśliwy i że ją kocha... A później umiera, a Cami krzyczy, aby się obudził i nie odchodził...:(

ocenił(a) serial na 9
jagodajulia

Właściwie to ja też lepiej rozumiem z tekstu niż ze słuchu. Mam nadzieję, że kiedyś osiągnę na tyle przyzwoity poziom w hiszpańskim, co teraz w ang.:P

Do czasu kiedy nie obejrzałam Pasion, CME było moją naj telką. Ale potem Pasion stało się no.1. AB ja oceniałabym, w skali FW 9/10.

Muszę przyznać bezsprzecznie, że Silvia ma talent do odgrywania tragicznych scen.

petit_fleur

Ja chciałabym umieć płynnie mówić po angielsku i hiszpańsku :) To jedno z moich marzeń :)

Pasion ja uwielbiam :) Uwielbiam też STD :) AB bardzo mi się podoba, ale to nie jest typ telek, który mnie zachwyca, ale AB bardzo dobrze mi się oglądało :) Jak to się mówi do pewnego momentu..:)

Tak, Silvia gra genialnie sceny tragiczne... Biedna Camila w przeciągu 3 lat straciła osoby, które bardzo kocha..;/ Najpierw Luis, a teraz ukochany wuj... I jeszcze w małżeństwie jej się nie układa...

ocenił(a) serial na 9
jagodajulia

Heh, no ja również, ale wszystko przed nami:)

Przyznaj, że Pasion jest takie fascynujące, głównie ze względu na postać wykreowaną przez Fernanda Colungę. Jako El Antiliano jest dla mnie no.1 wśród wszystkich zagranych przez siebie ról. Wg mojej opinii jako Jesus Garcia, w PEAM, jest taki zupełnie zwyczajny. Nie ma w sobie tego czegoś, co miał Ricardo. Choć i tak jest ok.
AB jest dla mnie bardzo smutną telką. Choć Silvia gra dobrze, to rola Renaty w CME, o wiele bardziej przypadła mi do gustu.

Camila naprawdę ma pecha. I jeszcze takiego mało atrakcyjnego męża. I te kłopoty z potencją... W tak młodym wieku...

petit_fleur

Tak, tak wszystko przed nami :) Marzenia są po to, aby moc je spełniać :)

Tak, przyznaję, że Fernando jako Ricardo był rewelacyjny :) Postać tę wykreował świetnie :) Ja Fernanda uwielbiam też za rolę Jose Miguela w STD, bardzo mi się podoba w tej roli :) Wg mnie jako Jesus Garcia jest całkiem inny zabawny, sympatyczny, miły i często pakuje się w kłopoty :D Ale jakoś udaje mu się z nich wyjść.

Właśnie AB należy do tych smutnych telek, więc ... jest taka smutna... ah, szkoda, ale mimo tego bardzo dobrze mi się ją oglądało. Tak, Renata w CME jest nie do zastąpienia. Camila i Renata bardzo się różnią...

Tak, z tym też się zgadzam... Alonso, pamiętam jak on mnie rozbrajała... Urodziwy nie jest, ale rolę swoją gra świetnie. Ja po kilku odcinkach miałam go dość.. I jeszcze ta impotencja... aj, pobrecito

ocenił(a) serial na 9
jagodajulia

I jeszcze taka jedna moja uwaga/ spostrzeżenie odnośnie Ricarda - fantastycznie prezentował się w długich kręconych włosach:P STD nigdy nie widziałam, ale chciałabym obejrzeć, choćby ze względu na znakomitą obsadę.

Obejrzałam dziś 55 odcinek PEAM i przyznam szczerze,że w momencie, kiedy Patricia namówiła Jesusa na striptiz, to liczyłam, że jednak rozbierze się przed Almą:) a tu klapa... szkoda:O Kłopoty, to drugie imię JG, ale jeszcze lepsze jest to, jak potrafi z nich wybrnąć. Ciekawi mnie,kiedy między nim, a Almą będzie się działo coś więcej niż obecnie (no może poza ostatnim wyznaniem miłości przy księdzu).

AB bardzo mi się podoba, ale na noveli są jakieś problemy i nie można oglądać 5 odcinka...

Tak, masz rację RM i CM to zupełnie inne osoby, ale żadna z nich nie miała lekko od początku.
Alonso to w ogóle taki typ człowieka, który trzeba do wszystkiego popchnąć. Pewnie, gdyby nie Isadora, biedak zginąłby marnie. Również go nie lubię.

petit_fleur

Odnośnie długich włosów Ricarda to ja je uwielbiam, ale nie podobały mi się te, które miął w finałowym odcinku, na ślubie... Wolałam, go albo jako El Antillano, albo jako Ricarda ze swoimi uroczymi półdługimi włosami..:)

STD uwielbiam, ale Ivanita tak działa mi na nerwy , że szok.

Ja już jakiś czas temu oglądnęłam 55 odcinek PEAM i ja się cieszę, że jednak niczego więcej nie było :D ale muzyczka z avance była lepsza.. Ubolewam, że w odcinku dali inną... Niestety avance do 55 już zostało zablokowane...;/ Jesus Kłopot Gracia :D Oj, tak, ale chociaż nie ma nudo :P Ja też jestem ciekawa, kiedyś będzie co więcej między nimi, ale nie czytam spoilerów, bo nie chce nic wiedzieć. Jak na razie ogląda mi się świetnie :) Obecnie czeka na ślub Almy z Rogeliem..

Uuu... To szkoda.... Ja uwielbiam w AB piosenki, są smutne, ale piękne..

Tak, tak Renata i Camila wiele przeszły.... Camila straciła wiele osób, które kochała i które ją kochały. Natomiast Renata miała niewiele osób, które ją kochały, a "matka" wcale jej nie kochała...

Alonso może w jakiś sposób kocha Camile, ale jest też pod ogromnym wpływem Isadory...

ocenił(a) serial na 9
jagodajulia

Rzeczywiście, te przydługie, ale już nie krótkie włoski z ostatniego odcinka, nie były tak sexy, jak te długie należące do pirata El Antilliano. Podobała mi się również ich długość z czasów Ricarda Lopeza de Carvajala (chyba tak to się zapisuje:)).

Skoro tak mówisz, to może kiedyś obejrzę STD. Jestem na etapie oglądania wszystkich telek z Colungą, po kolei oczywiście. Teraz jest to PEAM i MEPS:P

Popieram, telka jest naprawdę dobrze zrobiona. Czasem śmieszna, trochę dramatyczna. I co najważniejsze - nie kręci się wiecznie wokół tego samego wątku. Ja także nie czytam spoilerów, bo lubię niespodzianki.

Możesz polecić, które są najlepsze?

Szkoda mi Camili, tak samo jak Renaty. "Matka" R. wcale jej nie kochała, a Agustina też czasem nie wykazuje się rozsądkiem - raczej chęcią posiadania... Jak patrzę na Alonsa, to mam skojarzenia z takim wątpliwej jakości mężczyzną, zwanym pantoflarzem:)

petit_fleur

Ja uwielbiam te jego loczki i wygląd pirata :D Dobrze zapisałaś :) (tylko brakuje dwóch akcentów)

Ja się przymierzam do MEPS i Alborady już od jakiego czasu, ale zawsze to, coś innego oglądałam...;/ Ale po PEAM wezmę się pewnie za nową telkę z Willem... :) A jak mi się nie spodoba, albo jak będę miała czas to oglądnę chyba Alboradę, bo krótsza, a później MEPS..:)

PEAM bardzo dobrze jest zrobiona, a obawiałam się, że będzie bardzo źle, a tutaj jestem mile zaskoczona :)

Ja uwielbiam wszystkie, no prawie wszystkie.... Nie wiem, czy pamiętam każdy tytuł, ale wymienię te, które pamiętam.
Samo - Tan Solo Pido (ze scenek Camilii i Luisa) uwielbiam tę piosenkę....
Laura Pausini - Jamás abandoné ( ze scenek Daniela z Miriam) też uwielbiam
Laura Pausini - Te digo adios...

Znam jeszcze kilka, ale to takie małe spoilery, chyba, że nie napiszę Ci czyim scenkom towarzyszą..:?

Mi Cami szkoda. Podoba mi się w niej, że nie boi się męża, chce pomóc mu rozwiązać jego problem... Cami jako jedyna chce spełnić prośbę wuja i chce odnaleźć swojego kuzyna...

Ja bardziej od Alonsa nie znoszę Leoncia. Co za typ! W Pasion grał okropnego, okrutnego męża i ojca...

Mi Alonso na myśl przywodzi człowieka manipulowanego, znerwicowanego... Teraz , będąc mężem Cami musi ją utrzymać przy sobie, ale z powodu problemu, Cami może go zostawi, dlatego Alonso tym się pewnie denerwuje, bo Isadora, Dyziek i on mieli plan, co do spadku Camilii...

ocenił(a) serial na 9
jagodajulia

Tak, tak pirat jest the best, on naprawdę ma w sobie coś takiego magnetycznego (loczki oczywiście też)=)

Lubisz Willa? Ja nic do niego nie mam, ale z ról jakie zagrał podobała mi się tylko ta w Sorti.

Również obawiałam się, że stracę czas oglądając PEAM, szczególnie dlatego, że to tela komediowa, a za takimi nigdy nie przepadałam....

Ok, napisz mi tytuły, pomijając z jakimi parami są związane. Będę wdzięczna:P

Jeju, Leoncia zobaczyłam tylko raz i już widać, że to jakiś padalec. Choć jako Alberto w Pasion, był bardziej przerażający.Czasem sama się go bałam.

Alonso, wg mnie jest godny pożałowania, głównie za to, że Camilę obwinia o swój problem. W dodatku bezkrytycznie słucha matki, będąc człowiekiem dorosłym...

petit_fleur

Oj, tak tak :) Ja nie wiem dlaczego w Meskyku ta telka nie była hitem. Przecież jest genialna..:)

Uwielbiałam Willa gdy oglądałam CCEA..:) Ale później jak o nim trochę poczytałam, to obecnie tylko go lubię... Ja Sorti nie widziałam...

Ja też nie przepadam za komediowymi... Widziałam kawałek odcinka Idiotek... i miałam dość... Wg mnie było to bardziej żenujące niż śmieszne... dlatego obawiałam się, że PESE, a później PEAM też takie będzie... a tu miła niespodzianka :)

OK. Tytuły i wykonawcy:
El Hombre más Hermoso - Ale Rojas
Que no daria - David Cavazos
Divina tú - Carlos Macias
Tu perfume - Carlos Macias
Mil vidas - Carlos Macias (później feat Fernanda Castillo)
Te odio - Sofi Mayen
Volver a creer - Silikon
Quisiera - Silikon
11:11 - Tommy Torres
Amarte así - Carlos Macias
Todo no es rosa - Merche

Tyle sobie przypomniała, ale czuję, że chyba jakaś mi umknęła, ale jakbym sobie przypomniała to napiszę.. :)

Tak, jako Alberto był bardzie przerażający, ale tutaj jako Leoncio też dobrego wrażenia nie sprawia..;/

Bo Alonso to idiota, dlatego CAmilę obwinia o swoje problemy...



jagodajulia

I przypomniałam sobie
Olvidarte jamas - Carlos Macias
Tu mirar - Carlos Macias

jagodajulia

a po polsku?

ocenił(a) serial na 9
Blab

To se ne da;( Ale jak ktoś ma jakiekolwiek pojęcie o ang. albo hiszp. to spokojnie może oglądać, bo jakość filmów jest świetna:)

Blab

Nie ma po polsku, napisałam, że jest tylko z angielskimi napisami.

jagodajulia

szkoda , bo po angielsku aż tak dobrze to nie rozumiem :D

Blab

juz nawet po angielsku nie ma:/;/;/;/

Kasiczkaa

ojej szkoda :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones