PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647050}

Nieposkromiona miłość

Amor bravío
7,5 904
oceny
7,5 10 1 904
Nieposkromiona miłość
powrót do forum serialu Nieposkromiona miłość

Podoba sie Wam telka ?Jest dobra,tylko czegos w niej brakuje,nie wiem jakby za mało emocji bądz cos poprostu nie wciąga tak jak Otchłan Namiętności.Choć uważam,ze jest bardzo dobra

lovewatch

Tak, podoba mi się ta telka.

jagodajulia

Mi też się podoba.

lovewatch

podoba mi się ta telenowela

ocenił(a) serial na 7
lovewatch

Mi się bardzo podoba.
Dużo się w niej dzieje i sporo fajnych aktorów :)

ocenił(a) serial na 9
lovewatch

AB oglądam równocześnie z AV i zdecydowanie ta pierwsza bardziej mnie wciągnęła.

petit_fleur

nie brakuje wam czegoś w tej teli ?z jednej strony ciekawa,ale z drugiej nieco nudząca.. mi wlasnie bardziej podoba sie AV
choć AB tez lubie :))

ocenił(a) serial na 3
lovewatch

Właśnie też mam takie odczucie, w "Otchłani..." główni bohaterowie nie byli, że tak powiem, ciągle na świeczniku, było dużo pobocznych postaci, które miały własne przygody i telenowela się kręciła. W "Nieposkromionej..." jest tylko Camila i Daniel, Daniel i Camila, a poboczni bohaterowie myślą o głupotach typu: "Roman jest taki wrażliwy" albo "Jak zapomnieć o Camili".

SaltStrawberry

hehe ,no może tak nie do końca-dośc sporo czasu poświęcili tez parze Pablo&Luzma. Jestem mniej zafascynowana tą telą niz pozostałymi innymi które wczesniej były emitowane poprostu i moze stąd to,że czegoś mi tu brakuje,coś nie wciąga az tak,,

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones