PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647050}

Nieposkromiona miłość

Amor bravío
7,5 904
oceny
7,5 10 1 904
Nieposkromiona miłość
powrót do forum serialu Nieposkromiona miłość

1. Jak potoczy się ten związek Isadory i Cayetana? Czy Isadora go zabije? Czy przejmie
Buenaventure?
2. Czy ta cała Mayalen będzie się przystawiać do Pabla? Wydaje mi się że on się jej podoba.
3. Co z obsesją Dionisia na punkcie swojej córki? Sprawa z dzieckiem, Yagiem itp.
4. I czy tej denerwującej Teresie uda się przekonać Mariana do siebie? Czy Mariano zrezygnuje z
Camilii?


ocenił(a) serial na 10
sakamae19

1. Isadora będzie go truła. Nie przejmie rancza.
2. Luzma będzie chciała żeby ona związała się Pablem ale on nie będzie chciał.
3. Przekupi Yaga żeby się z nią ożenił. Natalia wkońcu przejrzy na nazwi do ślubu nie dojdzie. 4. Mariano będzie przyjaźnił się z miriam. A teresa nie przekona do siebie mariana tylko będzie z dante. Spędzi z nim noc i będzie w ciąży.

ocenił(a) serial na 10
natalia123_filmaniak

A co się stanie z Isadorą i Dionisiem na końcu?

sakamae19

Pewnie kratki lub krzyżyk ;) ja innej opcji nie widzę

sakamae19

Oboje na koniec beda w wiezieniu.
Isadora jak sie wyda ze Cayetana podruwa ucieknie do hotelu, tam dorwie ja Leoncio ktory ucieknie z wiezienia, obetnie jej jezyk, obleje ja kwasem, bedzie szla droga ledwo zywa i zatrzyma ja policja

sakamae19

Dionisio w finale porwie corke miriam i daniela i bedzie ja chcial wymienic na Camile, ona sie zgodzi potem postrzeli go w ramie i tez policja wsadzi go do wiezienia, a tam na niego czeka Leoncia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones