PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647050}

Nieposkromiona miłość

Amor bravío
7,5 904
oceny
7,5 10 1 904
Nieposkromiona miłość
powrót do forum serialu Nieposkromiona miłość

Piosenka "Te Odio" w odcinku

użytkownik usunięty

W którym odcinku Ximena zaśpiewa
"Te Odio"? Coś ma być, ale kiedy? W jakich okolicznościach?

Tak, zaśpiewa, gdy będą w klubie karaoke z Alonsem... Hmmm dokładnie nie pamiętam, ale na pewno przed 90 odcinkiem (w oryginale).

użytkownik usunięty
jagodajulia

Jak dalej potoczą się ich losy?

Jakoś w 90 odcinku (w oryginale) będą mieć wypadek samochodowy (Isadora ich spycha ze skarpy). Ximena zginie na miejscu, a Alonso później w szpitalu umrze (a raczej Alonso poprosi swoją matkę o 'eutanazję').

użytkownik usunięty
jagodajulia

Zmienią się wcześniej na lepsze? Będzie jakaś przemiana?

Nie, Ximena się nie zmieni. Będzie knuła z Isadorą, a Alonso przed śmiercią troszeczkę się zmieni.

użytkownik usunięty
jagodajulia

A o co będzie chodzić z tą matką (chyba Rosario)? Kiedy się pojawi? Jak zostanie przyjęta?

Matka Alonsa pojawi się na chwilę w szpitalu, po wypadku Alonsa. Jeżeli się nie mylę, to on wcześniej dowie się od takiego adwokata, że Isadora nie jest jego matką. Hmmm jak zostanie przyjęta...? Napiszę tak, chyba poprosi tę swoją matkę, aby pomogła odejść mu z tego świata i w jeszcze jednaj rzeczy.

użytkownik usunięty

Będzie rozwód z Camilą i ślub z Ximeną, tak jak Isadora wymyśliła?

Hmm Jeżeli dobrze pamiętam. Alonso podpisze papiery rozwodowe, ale Isadora je ukradnie Camilii. Później Ximena podsłucha, że Andres to Daniel, powie o tym Isadorze, Isadora razem z Ximeną i Brunem postanowią porwać Camilę, albo coś takiego. Isadora wplącze w to Alonsa, że to niby on porwał Camilę i odda ją kiedy La Malquerida będzie przepisana na Alonsa. Kiedy Daniel przepisze wszystko na Alonsa, Isadora postanowi zabić Alonsa i 'podrobić' jego testament, w którym wszystko zostawia jej, czyli Isadorze.

ocenił(a) serial na 8
jagodajulia

o Bony, jaka ta Isadora jest wredna.. masakra

jagodajulia

W którym odcinku Andres powie Camili, że jest Danielem? Byłabym wdzięczna za info xD

ocenił(a) serial na 9
Lenkaaa_93

Pojutrze :)

petit_fleur

Fajnie ;D Dzięki wielkie ;D Tak szczerze to już mnie zaczynało to odwlekanie tej rozmowy męczyć ;p

ocenił(a) serial na 9
Lenkaaa_93

Tym razem Daniel nie będzie miał wyjścia, ale to dobrze, bo akcja jeszcze bardziej się rozkręci :D

Lenkaaa_93

W oryginale to był 72 odcinek.

jagodajulia

a Alonso bedzie wiedział o porwaniu Camili, czy zostanie w to wciągnięty bez swojej wiedzy? i czemiuIsadora nie kazała na siebie przepisać rancza tylko na Alonsa? przeciez wtedy nie musiałaby go zabijać...

marta150391

Hmm chyba tak, bo ona mu zagrozi, że jak nie będzie z nią współpracował to Camilii coś się stanie (?) Już nie pamiętam. Jednak Alonso nagra rozmowę z Isadorą, z której będzie wynikało, że to był jej pomysł, a Alonso stał się marionetką w jej rękach.
Wg mnie z tego względu, aby za porwanie odpowiedzialny był Alonso, a nie Isadora. Jakby Isadora chciała przepisać na siebie ranczo wtedy byłaby podejrzana, bo po co Alosno porywa Camilę skoro nie chce, aby ranczo zostało przepisane na niego tylko ja jego matkę i Dyziek też by zaczął coś podejrzewać. TAk sądzę.

jagodajulia

dzięki wielkie :)

użytkownik usunięty
jagodajulia

W którym odcinku i w jakich okolicznościach dojdzie do porwania Camilii?

Camila zostanie porwana jakoś w 87 odcinku. Będzie brała w nim udział Ximena i Bruno. Wtedy będzie jakaś impreza, ale nie pamiętam jaka, związana z bykami, bo sąsiedzi z Bonaventury też będą razem świętować, bo z tego co mi się przypomina będzie ich wspólny sukces. Camila zostanie zwabiona do chatki przez Ximenę pod pretekstem złego samopoczucia swojego pieska (wcześniej Bruno coś wstrzyknie psiakowi). Camila przyjdzie do chatki, Maja będzie leżała i nie będzie reagowała na imię, a wtedy Bruno od tyłu przyjdzie i chyba użyje chloroformu i Camila zostanie uśpiona i zabierze ją z chatki.

użytkownik usunięty
jagodajulia

Jak Alonso zareaguje na wieść, że Isadora nie jest jego matką? Czy zmieni swoje podejście do niej?

Hmm, na pewno źle. Tak. Przypomni sobie jak go traktowała jak był dzieckiem i ją znienawidzi.

jagodajulia

Alonso nadal nie bedzie wiedzial, ze Isodora nie jest jego matka?

użytkownik usunięty
jagodajulia

W odcinku 73 była śpiewana piosenka "Te Odio".

I tą piosenkę bardo lubię ,to chyba Ximena śpiewa -bardo dobry głos,szczególnie kiedy śpiewa; te odio :)))

kalcjakl

Fajnie to wyglądało, w ogóle podobało mi się połączenie momentów Alonsa i Ximeny, wiem, że to złe postaci, ale podobają mi się jako para :)

Camilla3

Rzeczywiście to negatywne postacie ,ale zarówno Alonso ,jak i Ximena mieli trudne dziećiństwo;brak ojca ,miłości ,odrzucenie i uczucie ,że jest się na drugim planie,kimś gorszym ,któremu poświęca się mniej uwagi .To szczególnie dotyczy Ximeny,która stała się złośliwa i wredna ale za to silna ,natomiast Alonso jest kompletnie pozbawiony poczucia własnej wartości,zakompleksiony i trzęsący z byle powodu -zawdzięcza to Izadorze .Może dlatego tworzą jako tako dobraną parę.:)))

użytkownik usunięty
kalcjakl

Zgadzam się z kalcajkl i Camilla3. Macie dziewczyny rację.

ocenił(a) serial na 8
kalcjakl

dokładnie, glos ma całkiem spoko ;)

ocenił(a) serial na 3
angel94_filmweb

no fajnie to spiewala

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones