PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647050}

Nieposkromiona miłość

Amor bravío
7,5 904
oceny
7,5 10 1 904
Nieposkromiona miłość
powrót do forum serialu Nieposkromiona miłość

Chciałam się spytać, czy Daniel Camila i przede wszystkim policja dowiedzą się, że Alonso nie brał
udziału w porwaniu Camili i że to Isadora zepchnęła jego samochód w przepaść??

marta150391

Sądzę, że tak. Alonso nagrał tę rozmowę z Isadorą i Daniel później będzie szukał tego nagrania.

ocenił(a) serial na 10
jagodajulia

powiem tak Alonso nie jest taki głupi za jakiego go wszyscy mają

natalia123_filmaniak

Wiem o tym :)

jagodajulia

to świetnie, że udało mu się nagrać ta rozmowę, juz się bałam, że zostawią to tak jak jest, bo teraz wszyscy po nim jadą i mnie to niesamowicie wkurza, szczególnie to, że Agustina wybiera się złozyć doniesienie o śmierci Ximeny z jego winy, przecież to jest totalny absurd

marta150391

Niestety długo źle będą o nim myśleli. Nawet na jego pogrzebie zjawi się tylko kilka osób...

jagodajulia

szkoda, że tak późno się o wszystkim dowiedzą... ale dobrze, że w ogóle wszystko się wyjaśni

użytkownik usunięty
marta150391

o tak i teraz jak juz to wiem (ze wszystko sie wyjasni) bedzie mi sie lepiej oglądało tak bardziej spokojnie hehe

mi też :) bo mam wrażenie, że teraz wszyscy będą żyli ślubem Pabla i Luzmy, potem pewnie czymś innym i tak zapomną o wyjaśnieniu pewnych spraw, ale cieszę się, że wszystko w końcu będzie jasne :)

ocenił(a) serial na 10
marta150391

czytałam właśnie streszczenie odcinka 96 i tam będzie że komendant oskarży isadore o wypadek Alonsa i Ximeny a ten chłopak który zakochał się w luz marii zezna że ona była w kościele wtedy

natalia123_filmaniak

taak? ten cały tolentino też mnie wkurza, coś mu sie pomieszało i przez niego jej nie zamkną...

ocenił(a) serial na 10
marta150391

No właśnie. Ja tam go nie lubiłam od samego początku. I dlatego będzie trzeba czekać do końca serialu żeby wszyscy dostali za swoje

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones