PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647050}

Nieposkromiona miłość

Amor bravío
7,5 904
oceny
7,5 10 1 904
Nieposkromiona miłość
powrót do forum serialu Nieposkromiona miłość

Czy Rafael kocha Viviane tylko o tym nie wie? Zauważyłam, że poza przyjaźnią ,, coś" między nimi jest...:) Jako para
bardzo by mi się pdobali... Chociaż ona mówi o Arronie mam przeczucie, że to Rafa będzie jej wybrankiem;)

NiceShe

Na daną chwilę pewnie traktuje to jak przyjaźń i nie dopuszcza do siebie myśli, że może być zakochany w Vivi, bo liczy się tylko Camila, ale myślę, że z czasem zrozumie i będą razem :)

ocenił(a) serial na 10
Camilla3

jak oglądałam odcinek w którym Aron dzwonił do Vivi to widziałam że Rafa był zazdrosny o ich bliską relacje:-)

ocenił(a) serial na 8
natalia123_filmaniak

dokładnie, zgadza sie ;)

angel94_filmweb

No właśnie na podstawie tego fragmentu w Filmie jak Vivi odbiera tel od Arrona miałam wrażenie, że nie jest ona obojętna Rafaelowi... a później jak znów nawijał o Camilii wmówiłam sobie, że pewnie mi się wydawało... Po waszych wypowiedziach widzę że jednak coś jest na rzeczy.... Ogólnie oni mi się bardzo razem podobają:)

NiceShe

Jak to powiedział Dionisio - Viviana dziwnie wygląda bez pisarza przy boku. :D

natalia123_filmaniak

O tak był bardzo zazdrosny :-) mam nadzieję, że niedługo się o pamięta i zapomni o Camili.

ocenił(a) serial na 8
cocco03

Ja też mam taką nadzieje :) Ładnie razem wyglądają ;) Ogólnie nadal nawija o Camilii ale widać było zazdrość na jego twarzy :)

natalia123_filmaniak

We eczorajszym odcinku Rafael też miał fajną minę jak Vivi witała się z Aronem.... Vivianie może Arron sie troche podoba, ale myślę że on tak na nia nie patrzy za to w oczach pisarza jest żar:)

NiceShe

oj nie podoba mu się ta ich zażyłość ;)

NiceShe

Widać bylo , że go skręca z zazdrości. :-)

ocenił(a) serial na 8
cocco03

Tak tak :) Zazdrość doskonale miał wypisaną na twarzy :D

NiceShe

Viviana nawet któregoś razu pytała Rafę o Aarona, czy Aaron kogoś ma. Ale Rafael dał jej do zrozumienia, że Aarona nie interesują romanse.
Ja też już myślałam, że w końcu dojdzie między nimi do pocałunku kiedy się zbliżyli do siebie na kanapie (to było takie dość znaczące). Ale - hmmm to właśnie wtedy chyba zadzwonił telefon. O ile pamiętam.

EM_DE_KE_AS

Kiedy oni wreszczie bede razem :) Rafael mi sie podoba;)

NiceShe

Oby, oby bo fajnie do siebie pasują.

EM_DE_KE_AS

I stało się .... Rafael wreszcie powiedział co czuje;) Vivi jest zakłopotana ale podczas pocalunku wcale sie nie opierała;> podobało jej sie;> werszcie;)

NiceShe

Tak:-)
Ale to jeszcze nie to - czekamy na więcej czułości:-)
Niechże ona się w końcu zdecyduje:-) Jej myśli krążą ciągle wokół Aarona i przez to nie dostrzega Rafaela:-)

ocenił(a) serial na 10
EM_DE_KE_AS

racja. Aron nic do niej nie czuje oprócz przyjaźni skoro chce się przenieść do pensjonatu. Mogli już by być razem:)

natalia123_filmaniak

Będą i to chyba już niedługo (czytałam w opisach "Świata seriali"":-)

EM_DE_KE_AS

mmmmm :) fajnie no i niech będą:) Moja ulubiona para :D za mało jest wątków z nimi....

ocenił(a) serial na 10
NiceShe

zgadzam się z Tobą:)

natalia123_filmaniak

Noo:-) i już są razem. Choć strasznie długo Vivi się zastanawiała którego z nich kocha...
;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones