PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647050}

Nieposkromiona miłość

Amor bravío
7,5 904
oceny
7,5 10 1 904
Nieposkromiona miłość
powrót do forum serialu Nieposkromiona miłość

Spoilery

użytkownik usunięty

Proszę o napisanie wszystkich spilerów jakie znacie .
ode mnie :
1.nie wiem dokładnie kto ale chyba isadora i dionisio zakarzą byki
2.daniel skaleczy się o fiolkę z zakażoną krwią byka i się zarazi
3.miriam chyba będzie słyszeć rozmowe dantego i dowie się wszystkiego
4.luzma i pablo będą mieli kłopoty małżeńskie

ocenił(a) serial na 10

co do Twojego 3. pkt. to Miriam najpierw znajdzie wisiorek z literką "C" (jeden z tych, który Daniel podarował Camili w noc poślubną), ale to jakoś jej wytłumaczy. Natomiast o związku Camili i Daniela dowie się w ostatnim odcinku, kiedy podczas pakowania walizek znajdzie w łazienkowej szafce ślubne zdjęcie Camili i Daniela.

Mój ulubiony spojler to szantaż Dionisia na Camili: najpierw wsadzi do więzienia Augustinę za defraudację kasy z funduszy emerytalnych, a później będzie negocjował z Camilą: zażąda od niej Malqueridy i żeby spędziła z nim jedną noc :D Powie jej fantastyczne słowa: "Malquerida jest moją ambicją, a Ty jesteś moją obsesją" :P

Kupi jej zajeb**tą wieczorową suknię i się będzie napalał. Camila i jej świta (za wyjątkiem Daniela, który będzie z żoneczką) bezskutecznie będą próbowali zdobyć uniewinniające Augustinę dokumenty, po czym Camila będzie zmuszona pójść do Dionisia, ale Augustina pokrzyżuje mu plany, bo skoczy w więziennej wieży i informacja o próbie samobójczej przerwie romantyczny wieczór....
Dziwię się tylko, że Dionisio wypuści Camilę... w sumie to nieźle ryknęła na niego... może się przestraszył? :D ::D :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones