PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647050}

Nieposkromiona miłość

Amor bravío
7,5 904
oceny
7,5 10 1 904
Nieposkromiona miłość
powrót do forum serialu Nieposkromiona miłość

Wszystkie treści dotyczące tego co będzie się działo w serialu zamieszczajmy tutaj. Wszędzie się walają jakieś, a niektórzy nie chcą ich czytać. Ciężko jest pominąć spojler gdy jest napisany w środku rozmowy :)

cocco03

Uwaga wielki spoiler, dotyczący Miriam.
Tak naprawdę Miriam nie umarła, jak powiedział Abraham Danielowi. Miriam była cały czas w śpiączce, urodziła córkę i oczyściła Daniela z zarzutów. Abraham wmawiał Miriam, że Daniel cały czas był z nią, tylko niedawno pojechał do Meksyku.

jagodajulia

Uwaga spojler w odpowiedi do jagodajulia. Mam wątpliwości czy aż tak moge zdradzać przedwcześnie faky.Brat Miriam to prawdziwy egoista i policjant nadużywajacy swoich kompetencji .Będzie nieświadomie współpracował z Dionisio ,posiedzi również trochę w więzieniu,nie przepadam za tym typem, ale Daniel jest dobrym człowiekiem .Po 115 lub 116 odcinku ciężko było mi ogłądać ten cyrk -istna tortura dla Camili i Daniela ,który będzie miał ... Dosyć tego dalej nie napiszę ponieważ chcę żebyście sami to zobaczyłi.Wszysto zakończy się dobrze .Jednak jak ktoś już napisał iż małżeństwo Daniela i Miriam wygląda dość dziwnie ,a każda kobieta broni swojego małzeństwa.Jednak Miriam podobnie jak jej brat Abraham jest trochę egoistyczna i jędzowata. To ,że Daniel siedział w więzieniu przez jej brata tylko chwilowo ją zmartwi .Będzie natomiast płakać i uważać ,że to niesprawiedliwe iż jej kochany braciszek chwilowo został zatrzymany.Biedny Daniel i żadnemu mężczyżnie nie życzyłabym sytuacji w jakiej się znajdzie między dwoma kobietami ,jedną kocha a do drugiej żywi ogromny szacunek.Mgłabym opisac całą telcię ale nie chcę żeby wszycy byli na mnie żli .Bardzo polubiłam tą telenowelę.

kalcjakl

opisz wlasnie jak to bedzie z ta Miriam itp w koncu tu sa spojlery

yecur

Jestem za xD
Jak narazie nie chce mi się tego oglądać i z trudem siadam przed telewizorem, a tak może mnie zachęci xD

Lenkaaa_93

Będzie ciekawie ,poczekaj aż Daniel zjawi sie na hacjendzie.

yecur

Dobra ale żeby póżniej nie było nudno. Daniel ucieka z więzienia ,trafia do Meksyku ,podaje się za Andresa Duarte ,zatrudnia się na hacjeńdzie i planuje zemstę na Camili .Ksiądz Waldomero rozpoznaje go twierdząc ,że ma dla niego list od wuja Camili z prośbą aby ją chronił prze Alonsem i Dionisio. Przez przypadek spotyka kolegę -pisarza Rafę ,któremu kiedyś uratował życie,Vivi-fotografkę -koleżanke Camili oraz Arona-brata RAFY,rozpoczynaja wspólne śledztwo mając na oku Alonsa,Dionisia oraz Izadorę,wszystko to w tajemnicy przed Camilą oczywiście w dobrej wierze .Daniel i Camila zakochują się w sobie jednak jej siostra Ximena coś podejrzewa i opowiada to swojemu kochankowi Alonso on swojej mamie Izadorze i Dionisiowi ,który ma obsesję na punkcie Camili.Pózniej zlecają jego zabicie jako Andresa sądząc ,że to szpieg Daniela. Ranny Daniel -Andres ukrywa sie u Camili wyznając jej kim jest w rzeczywistości. Ona poczatkowo czuje sie oszukana ale mu przebacza, on jej się oświadcza.;;; Osobiscie uwielbiam tą piątkę przyjaciół ;VIVI ,RAFA ,ARON,DANIEL I oczywiście CAMILA-doborowa obsada aktorów.

kalcjakl

Spojler cd, do YECUR ,jeżeli ktoś da mi za to łomot to masz mnie obronić-OK. Ximena podsłuchuje ,że Andres to Daniel . Zdradzam za dużo .Ximena i Daniel sa przyrodnim rodzeństwem (znamię) . ponieważ Augystyna wyszła zamąż za ojca Daniela -trudna i głupia kobieta ,ale dopiero na samym końcu zrozumie swoje błędy . Camila zostaje porwana za sprawą swojej zawistnej siostry i Izadory,która terroryzuje już teraz biednego Alonsa -hacjenda albo życie Camili.Daniel się ujawnia z aktem własności .Pózniej bedzie cudownie ,kiedy Alonso zrobi numer Izdorze -niby mamusi -dowiecie się.Trwają rzygotowania do slubu Camili i Daniela . Zpomniałam napisać ,że adwkatka Daniela sprawdza wszystkie fakty w CHILE -brak jakiejkolwiek ewidencji ,wszystkim jest ciężko to zrozumieć a Daniel uważa ,że jest wdowcem Odbywa się ślub Camili i Daniela ,ale w międzyczasie Abraham kontaktuje sie z Dionisiem ,który mówi mu ,że Daniel żyje i jest w Meksyku,ale nic o ślubie .Młodzi państwo wyjeżdżają w krótką podróż poślubną chyba do Chile i tu się zaczyna .Zaraz po po ich powrocie przyjeżdza MIRIAM z córką -niemowlakiem i oczywiście Abraham jej brat.Augustyna jest wniebowzięta,Dionisio bo ma nadzieje ,Miriam jakby nic sie nie stało, a Abraham ???

kalcjakl

Trudna sytuacja dwie żony i jedno dziecko.Jeden ślub po żydowsku ,drugi katolicki.Camila jest załamana i zdezorientowana.Daniel jest wściekły na Abrahama ,który dopiero podczas rozmowy z Camilą przy której jest obecny Dionisio zaczyna trochę rozumieć co się dzieje .Daniel obiecuje Camili wierność i tak aż do końca .Miriam jest trudno to zrozumieć ale to jej rodzony brat popełnił niewybaczalne błędy,egoistyczne Miriam przechodzi szereg badań w Meksyku ale Dionisio zastrasza lekarza .Daniel wprowadzony w bład przez lekarza wierzy , że Miriam (o ile dobrze zrozumiałam) ma guza mózgu i nie wolno ja niczym denerwować ,jednak ona sama krok po kroku dowiaduje sie wiele i znajduje dowody włącznie ze zdjęciem ślubnym Camili i Daniela .Jest równiez cichy wielbiciel Camili ,którego poznacie przed końcem 20-tego odcinka -marzyciel i natręt ,zaplanował nawet wspólną rodzine z Camilą i jego córką.Będzie jeszcze wiele innych bardzo ciekawych wątków .Miriam zrozumie ,ze Daniel czuje do niej już tylko szacunek ,a cichy wielbiciel Camili poczuje coś do Miriam . RAFA wyda ksiązke pod tytułem AMOR BRAVIO. A mnie brakuje jeszcze jednego odcinka jak było pózniej.

kalcjakl

no ot dosc ciekawie nawet brzmi:)))

yecur

a co te skróty oznaczają jak ;NO OT? Oglądałam tą tele ćwicząc hiszpański i jak ? Proponuję wszystkim taki trening ,zwłaszcza jeżeli mieli odrobinę łaciny.Trzymaj się.

kalcjakl

no to:) me agrada q hayas practicado espanol con la ayuda de esa telenovela:),igualmente ,cuidate kalcjakl:))

yecur

Czyli możesz sam pooglądać tą telenowelę po hiszpańsku .Moje gratulacje

yecur

Tylko nie badz zly ,moim zdaniem korzystałes z googl tlumacz.Ja przyznam sie ,że po tych znakach weszlam na google tłumacz i bylabym pierwsza ale zrezygnowałam z tego pomysłu i nie odpisalam .Ale fajnie -stworzymy polska telenowelę komeiową.

ocenił(a) serial na 10
kalcjakl

w jakich sytuacjach spotkałaś te skróty ?

phoeebs

chodzilo mi no to fajnie brzmi:) jej czeski blad:)

kalcjakl

No i to są spojlery :) Dzięki kalcjakl, pisz śmiało - tu nikt nic nie może nam zrobić za pisanie o dalszych losach bohaterów :)

cocco03

Dzięki za wsparcie,Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 7
kalcjakl

a ja mam trzy pytania: (z góry uprzedzam, że nie oglądalam wszystkich odcinków i może czegoś nie wiem)
1. jakim cudem Daniel jest bratem przyrodnim Ximeny?? Przecież ojcem Daniela jest don Daniel tj. wuj Camilli i jakaś służąca, a ojcem Ximeny jest drugi mąż Augustiny i ona sama. Czy ja coś źle kojarzę??
2. Daniel i Camilla nie są spokrewnieni w takim wypadku? Skoro ojciec Camilii i ojciec Daniela to byli rodzeni bracia? Chyba, że znowu źle kojarzę.
3. Skąd Rafael zna Daniela, że go rozpoznaje kiedy tamten przyjeżdża na ranczo?

maaajenka

Ad1. Ksiądz i don Daniel tylko przypuszczali, że Daniel Diaz Acosta może być synem don Daniela, bo ten miał przed laty romans z Agathą, matką Daniela. Jednak Daniel nie jest synem don Daniela tylko męża Agathy. Mąż Agathy był (wcześniej) mężem Agustiny.
Ad.2. Camila i Daniel nie są spokrewnieni, bo Daniel nie jest synem don Daniela.
Ad.3. Rafa poznał Daniela w Chile, chyba gdy ten zbierał artykuły do swojej książki, albo jakoś tak. I zostali przyjaciółmi. Daniel mu uratował życie (ale nie pamiętam, czy było wspomniane, w jaki sposób uratował mu to życie).

ocenił(a) serial na 7
jagodajulia

oglądałam wszystkie odcinki od początku iiii Daniel uratował życie Rafy gdy tamten pisząc artykuł wpadł na grupę handlującą kobietami i w związku z tym był w niebezpieczeństwie...

maaajenka

Pierwsze to głupia hipokrytka Augustyna cały czas wie o co chodi i z czyjim mężem się związala. Agata matka Daniela miała męża ,który ją zostawił i ożenił się z Augustyną i tu jest siostra Daniela -maja znamię-są rodzeństwem. Agata była tylko gościem hacjendy ,nie służącą.
Daniel nie jest spokrewniony z Camilą i Don Daniel równiez miał takie przypuszczenia -prosił go jednak o pomoc mimo wszystko.
Rafa poznal Daniela w Chile ,Daniel pomógł w rozbiciu szajki handlarzy żywym towarem ,pracując z Danielem nad tą sprawą .Daniel uratował Rafie życie ,brak wspomnienia ,ale możemy myśleć ,że to w związku z tym handlem żywym towarem
Ojciec Daniela był mężem Augustyny kiedy zostawił Agatę w ciąży. A głupota i zazdrość Augustyny gdyby mogła fruwać ona była by na obcej planecie .Augustyna była zazdrosna o Agatę ,w dziwny sposób jej drugim mężem był ojciec Daniela .Augustyna nie jest przebiegla ale wyjątkowo głupia i naiwna-za to zapłaci póżniej.

kalcjakl

O.jciec Daniela zostawił jego matkę kiedy była w ciąży i póżniej związał sie z Augustyna .Według mnie Augustyna poznała go wcześniej na ranczu Don Daniela .Augustyna kochała D.Daniela I była zazdrosna o Agatę ,Namieszala bo jest prymitywnie myśłącą kobietą -oby żadna z nas taka nigdy nie była .

ocenił(a) serial na 7
kalcjakl

Ok, dziekuje bardzo za odpowiedz:)

kalcjakl

Rafael rozpozna Daniela, będzie go przekonywał, że Camila jest dobra, on nie będzie chciał mu wierzyć, ale mu pomoże, aby ten przekonał się, że mówi prawdę o Camilii. Później Viviana podsłucha jak Rafael nazwał Andresa, Danielem i wtedy dowie się kim on jest. Oni będą chcieli jej wmówić, że się przesłyszała i Rafa powiedział Andres, ale wtedy Vivi zagroziła, że jak jej nie powiedzą prawdy, pójdzie do Camilii i powie, że Rafa nazwał Andresa Danielem. I wtedy oni się zgodzą. Później wymyślą pewien plan, w którym im pomoże brat Rafy, Aaron, który będzie "fałszywym" Danielem.

yecur

http://latino-serialo.ru/columbiyskie_seriali_online/499-nas...

Jezeli lubisz nowe telenowele ,ta jest z lektorami rosyjskimi- Dziedzictwo del Monte .Feeme fatale ,szok lub niezła komedia ,oczywiście zepsuta w ostatnich trzydziestu odcinkach.

klik

ocenił(a) serial na 10
kalcjakl

Abram zrozumie swój błąd potem i pomoże Danielowi. On nie cierpiał męża Miriam, bo był innej wiary i nie wierzył mu, że tak po prostu przeszedł na judaizm. Był do niego uprzedzony, ale w końcu wszystko zrozumie i się poprawi.

phoeebs

Tak ja o tym wiem ale nie chciałam pisać ze wzgledu na poglady .Chcialam również zostawić pewne wątki bo co będziemy ogladać-wybacz jeżeli chcesz to napiszę wszystko co wiem lub zrozumiałam.

kalcjakl

Mam pytanie, czy mogłabym prosić o linka do strony z tą telką tylko po hiszpańsku? Chciałabym obejrzeć już wszystkie odcinki baardzo prosze. :)

wichrop

odcinki po hiszpańsku są na różnych stronkach. Wpisz darkiller Amor Bravio i powinno wyskoczyć

wichrop

http://www.gratisnovelas.com/amor-bravio.html

wichrop

Amor Bravio jest również na You Tube ,nie wiem czy odcinki są w komplecie.

ocenił(a) serial na 7
kalcjakl

słuchaj, w necie można podejrzeć odcinki po hiszpańsku i tak mniej więcej domyślić się (jak ktoś nie zna języka) o co chodzi. Ale nie ma ostatniego odcinka. Trafiłam na youtube na takie filmiki o Camili i Danielu i ostatnia scena była taka, że stoi Camila z dzieckiem na ręku i Daniel, chyba Camila i Daniel są zakrwawieni, jakby jakiś wypadek. Moje pytanie brzmi: co się stało?

maaajenka

To nie jest ostatnia scenka telki. Dyziek porwał córeczkę Daniela i Miriam.
Ostatnia scenka jest związana z publikacją książki Rafaela, która ma miejsce na ranczu. Na ranczo przyjeżdża Miriam z córeczką, aby uczestniczyć w tym wydarzeniu. Camila jest w ciąży.

ocenił(a) serial na 7
jagodajulia

aaaaa widzisz. rozumiem;) no to fajnie, że w ciąży. Czyli będzie wszystko ok. A Miriam będzie mieszkała w okolicy? zejdzie się z Mariano?

maaajenka

Tak, wszystko będzie dobrze ;) Nie, Miriam będzie mieszkała w Chile. Miriam i Mariano pod koniec tak jakby zostali przyjaciółmi, ale nie można powiedzieć, że zostali parą.

ocenił(a) serial na 7
jagodajulia

rozumiem wszystko. to ok. dzięki;)

ocenił(a) serial na 10
jagodajulia

Nie ona oczyściła Daniela z zarzutów, tylko Abram, jej brat.

phoeebs

TAk? Wg mnie Miriam po przebudzeniu złożyła zeznania i powiedziała tak jak mówił Daniel. Daniel ją bronił, a nie próbował zabić.

ocenił(a) serial na 10
jagodajulia

Ona to powie, ale to jej brat go oskarżył i on potem oczyści Daniela z zarzutów. I przez to pójdzie do więzienia, że oskarżył pohopnie.

phoeebs

a kim jest dionisio????i skad go znal ten wuja camili?

yecur

Dionisio jest wspólnikiem Alonsa. Dowiedział się pewnie od Alonsa o wuju Camilii. Później się okaże, że też skrywa tajemnice.

phoeebs

Aha ;) Dzięki ;)

jagodajulia

jakie tajemnice??wlasnie o to pytam

yecur

Dionisio posługuje się różnymi tożsamościami. Tak naprawdę nazywa się Hector Gutierrez i przed laty był mężem Amandy i jest ojcem Natalii. Kiedy jego żona zobaczyła paszporty z jego zdjęciem, ale różnymi imionami i nazwiskami uciekła do męża razem z córeczką.

jagodajulia

aha dzieki:)

yecur

Widzisz czy można 166 odcinków opisać w 3 godziny i zachowując odrobinę tajemniczości?

kalcjakl

Na stronie Dziedzictwo del Monte piszmy również co kto zrozumiał po hiszpańsku .Będzie ciekawa dyskusja . Na YT znalazłam odpowiednik z serbskimi lub chorwackimi napisami -NASLEDNICY. Kto czyta po rosyjsku lub ukraińsku to skojarzy.Lubię Waszą dyskusję i czekam na dalszy ciąg.

kalcjakl

Wracam na anyfiles ,aby oglądać drugi raz Córkę ogrodnika .

kalcjakl

ogladam ostatnie odc po hiszp tak od 120 i wydaje mi sie ta czesc spoko:))) bo jakos denerwowaly mnie te poczatki z alonsem i ta jego impotencja:)choc nie lubie telek w ktorych bohater znajduje nowa milosc a ma w dup..:) swoja pierwsza zone ...:)

yecur

A ja miałam odwrotnie. Lubię początek, a pod koniec jest za dużo cierpienia jak dla mnie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones