PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647050}

Nieposkromiona miłość

Amor bravío
7,5 904
oceny
7,5 10 1 904
Nieposkromiona miłość
powrót do forum serialu Nieposkromiona miłość

Już nie zostało dużo do końca tej telenoweli . Ciekawa jestem co puszczą na jej miejsce ??

ocenił(a) serial na 10
malga927

na pewno powtórzą jakąś starą :D :D :D :D :D

ocenił(a) serial na 5
Ranczer

Mam nadzieje że puszczą coś nowego np. La Tempestad albo Santa Diabla .

malga927

Oby nie, ja nie chcę żadnej z nich. Powinni wybrać coś innego. SD była genialna, ale później mi ją zepsuli...!

ocenił(a) serial na 5
jagodajulia

Jednym słowem tak samo jak było z Triumfem miłości , początek był genialny potem z odcinka na odcinek klapa !

malga927

Nie porównałabym SD do Triumfu miłości, bo TDA było jakie było, miało masę absurdów prawdę mówiąc od samego początku. Natomiast to, co zrobili w SD nie podobało mi się, bo SD na początku było genialne, świetnie mi się oglądało, a później, a raczej prawie pod koniec takie coś ... ehhh...

ocenił(a) serial na 8
malga927

Nowe seriale puszczają raczej we wrześniu a teraz pewnie będą powtórki, niestety:/

ocenił(a) serial na 7
malga927

Ja mam nadzieję, że jednak będzie nowa telenowela w maju. Jeszcze niedawno TV6 zapowiadał niespodziankę na maj, więc może o to chodzi. Oby to było Corazon Indomable:)

ocenił(a) serial na 5
Edi13

Corazón Indomable też by mogli puścić ale chętnie obejrzała bym coś nowego z Williamem Levy !!

ocenił(a) serial na 6
malga927

Mam nadzieję,że dadzą CI lub LQLVMR. Ostatnia telenowela Wiliama to była porażka-pod względem fabuły i gry aktorskiej głównej pary więc jej nie chcę w polskiej TV. Telemundo ma świetne produkcje jednak niestety TV 4 czy TV 6 od dawna nie prezentuje telenowel z tej
wytwórni.

ocenił(a) serial na 7
Arwenka1

Myślę, że na LQLVMR jest jeszcze za wcześnie, jeszcze nie skończyła się emisja w Meksyku, ale w przyszłym roku pewnie ją dadzą. Jeśli jeszcze będą jakieś telki w Polsce, bo z tym ostatnio coraz gorzej...

Edi13

Tak, LQLVMR wciąż leci w Meksyku i raczej jej nie wyemitują (aczkolwiek nie raz emitowali telki, które jeszcze w Meksyku się nie zakończyły).

Jakbym miała wybierać między CI i LQLVMR to wybrałabym CI. Wg mnie obie mają swoje minusy, ale LQLVMR wg mnie ma idiotyczny wątek protów, którego nie powinno się propagować w żadnej telce...:/ O ile w zamierzchłych czasach rola kobiety była ograniczona i przeważnie od kobiety wymagano posłuszeństwa to nijak ma się to do czasów współczesnych...

ocenił(a) serial na 7
malga927

Z Levy'm było już mnóstwo telek w Polsce, mogliby dać kogoś nowego, np. Daniela w swojej pierwszej głównej roli:) Poza tym LT to klapa, a CI - hit;)

ocenił(a) serial na 6
Edi13

Też myślę,że byłby to lepszy wybór. Z takich zupełnych świeżynek w Meksyku podoba mi się El Color De La Pasion.Mogliby teraz dać CI a jesienią właśnie LQLVMR i ECDLP. Niedawno przeglądam ramówkę Noveli TV i wydaje mi się,że jedna z ich telenowel(Na straży miłości) niedługo się kończy.Może zakupią jakieś nowe produkcje?Puls chyba będzie jechał na powtórkach w najbliższym czasie.
Ciekawe jaka obecnie jest oglądalność telenowel premierowych z TV6 powtórkowych z Pulsu w Polsce?

ocenił(a) serial na 7
Arwenka1

Czytałam gdzieś, że po "Zbuntowanym aniele" będzie "Jesteś moim życiem" i że ZA podniósł oglądalność Pulsu, więc gdyby pracowali tam sprytni ludzie, to bardziej postawiliby na telenowele i to o normalnej porze, np. 18:00-19:00. Wtedy oglądałoby dużo więcej osób, a tak - poupychają telenowele w słabym czasie, ciągle zmieniają pory emisji, a nawet kanały. I niestety jest jak jest. A później zdziwieni, że oglądalność słaba.

ocenił(a) serial na 6
Edi13

Wiem ,ja np oglądałam "Kobietę w lustrze" na Pulsie 2 o 19..Oni po kilku odcinkach zlikwidowali emisję na tamtym kanale ,a na odcinki na Pulsie nie jestem w stanie zdążyć.Oni myślą chyba,że telenowele oglądają tylko gospodynie domowe.

ocenił(a) serial na 7
Arwenka1

Nic sobie z ludzi nie robią i dlatego tak jest... Tak samo było z "Ja, ona i Eva" - ciągle zmieniali godziny emisji, a później nawet kanał więc zniechęcili ludzi, a to naprawdę była super telka. Ja akurat oglądałam ją w necie, ale nie każdy ma taką możliwość.
Ehh, gdzie te czasy kiedy telenowele leciały na najbardziej dostępnych kanałach i to w najlepszym czasie antenowym...?? Np. taki "Zbuntowany anioł" na Polsacie o 19:00. To była super telka, ale też stała się hitem, bo miała na to szansę. Nie to co teraz - traktuje się ten gatunek TV jako produkt drugiej, a nawet trzeciej kategorii:( Dyskryminacja w biały dzień!;(

ocenił(a) serial na 5
Edi13

Ja też Ja ona i Eva oglądałam necie . Strasznie mnie to wnerwiało jak zmieniali pory emisji i kanał na którym puszczają telki . Nie wiem czemu na pulsie mają takie dziwne pory emisji które na dodatek zmieniają po kilka razy w trakcie emisji
.

ocenił(a) serial na 7
malga927

Też tego nie rozumiem, ale sami są sobie winni. Robią wszystko, żeby odstraszyć widzów.

ocenił(a) serial na 5
Edi13

Dokładnie !! Dobrze że TV4 i TV6 w miarę się trzyma godzin emisji , bo też potrafią namieszać .

ocenił(a) serial na 7
malga927

Też jest ostatnio coraz gorzej, na TV4 dają tylko powtórki, a przecież jest bardziej dostępny niż TV6. I te pory... Kiedyś telki leciały o 17:00, 18:00. Telki w Polsce chylą się ku upadkowi:(

Edi13

o nie nie będzie zadnej nowej telki , znow nie igraj z Aniolem , to nie bede ogladac .

ocenił(a) serial na 7
julkadwa

Właśnie przed chwilą się dowiedziałam...:( Też nie będę tego oglądać! Jeszcze puszczają "Nie igraj z aniołem" po jednym odcinku, więc będzie emitowany prawie rok. Chyba to koniec telenowel na TV4 i TV6;(
Na novela.pl jest ikonka Corazon Indomable z napisem "Wkrótce". Mam nadzieję, że może jakaś inna stacja będzie ją emitować...

Edi13

No TV4 kończy na 162 odcinku. Ciekawe czy TV6 też będzie dawał nie Igraj z Aniołem.

dominik1989

od 8 maja bedzie o 17 na tv6 i powtorki o tv4 o 10

Idiszka

Myślałem, że TV6 jeszcze nie ma programu. A patrzę program i też wpisali już Zazwyczaj TV6 wpisuje w poniedziałek. Ale czasem zdarzy im się wcześniej :)

ocenił(a) serial na 7
dominik1989

Jaja sobie z ludzi robią - ot co! Co to dla nich za wysiłek, żeby puścić jakąś nową telenowelę?? Ile razy można oglądać to samo???
Na domiar złego nie mam Polsat Romans, więc jeśli nikt nie będzie wrzucał odcinków do neta to jestem ugotowana:( O ile w ogóle będzie CI na Polsat Romans...

Edi13

Podobno to ze względu na mundial nie ma premiery. Nie wiem ile w tym prawdy, ale tak czytałam.

jagodajulia

To już w tym roku Mundial jest jak ten czas szybko leci. Nie wiedziałem , bo ja bardziej interesuje się skokami narciarskimi.

dominik1989

Dokładnie. Czasem, aż za szybko :) Dopiero Euro było. Nie powedziałabym o sb, ze intersuję się piłką nożną, ale euro i mundial lubię oglądać.

Edi13

Widać, że zmienili koncepcje, Jakby chcieli dać nową telenowele to by dawali po 2 odcinki. Bo tak to się nie wyrobią w 2 miesiące chyba, że jakąś krótko by dali 100 odcinkową. Pewnie od września coś dadzą.
p.s A będzie jeszcze gorzej Polsat będzie im wpychał swoje powtórki i będzie większa klapa.Nie wiem oni chyba chcą zniszczyć TV4, bo ewidentnie widać, że stawiają bardziej na TV6. Chyba, że to tylko tak na początek żeby TV6 stanęła na nogi, bo to dość nowa stacja.

ocenił(a) serial na 7
dominik1989

TV4 sam się niszczy. Niech robią tak dalej, a niedługo nawet pies z kulawą nogą tego kanału nie włączy

ocenił(a) serial na 6
Edi13

Gdzieś czytałam,ze CI ma lecieć na Polsat Romans.

ocenił(a) serial na 5
Violetowa00

Tylko że bardzo mało kto ma Polsat Romans .
Ale można było przewidzieć że wcisną jakąś powtórkę .
Może od września puszczą coś nowego ?
Nie igraj z Aniołem to już chyba któryś raz będzie leciało 3 na 100% ?

ocenił(a) serial na 6
malga927

Tak,to będzie 3 emisja.

ocenił(a) serial na 7
Arwenka1

Kpina w biały dzień. Gdyby jeszcze to było Zakazane uczucie to ok, ale Nie igraj z aniołem nie zdzierżę..

Edi13

Zakazane Uczucie na TV6 już było.

ocenił(a) serial na 7
dominik1989

Myślę, że ludzie chętniej by obejrzeli Zakazane uczucie niż tego starocia

ocenił(a) serial na 6
malga927

Ja niestety też nie mam PR, więc jeśli telka tam poleci, to jej nie obejrzę. Nawet jeśli ktoś będzie ją wrzucał do internetu, gdyż nie zawsze mam dostęp, a poza tym mam kilka telek, które muszę zakończyć..
Nie oglądałam Nie igraj z Aniołem, więc mi to obojętnie, ale skoro jest to 3 emisja to wydaje mi się,że powinni dać coś innego.
Wydaje mi się,że dadzą nam coś od września.

ocenił(a) serial na 5
Violetowa00

Ja oglądałam i znam tom telke bardzo szczegółowo , pamiętam wszystkie wątki od początku aż do samego końca więc mimo że to jedna z moich ulubionych to nie widzę sensu ponownego oglądania .
Ale jak ktoś jeszcze jej nie oglądał to polecam .
Mam nadzieje że w wrześniu wyemitują coś nowego .

ocenił(a) serial na 6
malga927

Wydaje mi się,że dużo by stracili jeśli nie wyemitowaliby nowości we wrześniu.

Violetowa00

Z góry przepraszam za pytanie z innej beczki, ale nie chce zakładać nowego tematu. Kiedy, znaczy w którym odcinku Leoncjo zemści się na Isadorze?

Rohini

No i czy w ogóle się zemści i czy Aron wróci do swojej misji czy jak to się nazywa? Możecie mi odpisać na wiadomość prywatną lub w innym temacie oznaczonym spoilerem, bo może nie każdy chce wiedzieć, a nie pomyślałam o tym zanim napisałam w tym temacie. Jestem straszną egoistką :)

ocenił(a) serial na 6
Rohini

http://www.telenowele.fora.pl/telenowele-wyemitowane,70/nieposkromiona-milosc-sp oilery,26143-435.html
Zobacz może tutaj znajdziesz odpowiedź :D Ja nie oglądałam w oryginale ani nie czytałam spojlerów, więc nie wiem :)

Violetowa00

Dzięki :)

Rohini

Aron wroci do swojej misij. Leoncio zemsci sie w koncowce 160 odcinka.

Rohini

w koncowce 160 odcinka. Obleje ja kwasem i obetnie jej jezyk

ocenił(a) serial na 7
Violetowa00

Co to za telka i od kiedy ma leciec na Polsat Romans ?

dropsik417

Chyba chodzi o Corazon Indomable, ale nie wiadomo, czy poleci. Miała lecieć od 19 maja.

ocenił(a) serial na 6
dropsik417

Corazon Indomable, ale nie wiem od kiedy będzie i czy w ogóle będzie na PR, bo w ramówce na maj nie ma jej.

Edi13

Dokładnie, traktują telki jako produkt trzeciej kategorii i w ogóle nie liczą się z widzami, ciągle zmieniając godziny emisji i kanały.
Ja 100x bardziej wolę obejrzeć dobrą telkę niż tasiemcowe seriale naszej rodzimej produkcji.
Na początku zaczęłam oglądać telki ze względu na jęz. hiszpański, bo można się sporo nauczyć a przy okazji spędzić miło czas ale np. w AV nieźle się wciągnęłam :) Polskich seriali w ogóle już nie oglądam bo one nie mają końca i nawet jeśli jakiś wątek na początku jest fajny to i tak po 1000 odcinków nie da się tego już oglądać:(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones