PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647050}

Nieposkromiona miłość

Amor bravío
7,5 904
oceny
7,5 10 1 904
Nieposkromiona miłość
powrót do forum serialu Nieposkromiona miłość

Czy ta głupia Majalen <czy jak to się tam pisze> będzie chciała poderwać Pabla?
Nie lubię jej od samego początku jak się tylko pojawiła w tej telce, cały czas się głupio gapi na Pabla i przeżywa jaki to on nie jest... ;x

Lenkaaa_93

SPOILER
ta sasiadka bedzie zakochana w Pablu, ale to Luzma bedzie chciala Pabla oddac jej i poprosi Sasiadke by uwiodla Pabla,
Luzma i Pablo najpierw beda w separacji a potem Luzma bedzie chciala rozwodu. Luzma bedzie miala niedlugo traume, odezwie sie u niej sprawa z gwaltem i strata dziecka i bedzie miala problem ze wspolzyciem z Pablem, raz nawet wyrzuci go z łózka i nazwie Leonciem, zrobi sie dziwna i niemila dla Pabla. Uzna ze nie da szczescia Pablowi i bedzie chciala zeby sasiadka uwiodla Pabla.
Nie uda sie, Pablo sie nie da :) :)
Luzma wyjedzie do wspolnoty Arona razem z Natalia pod koniec, potem Pablo pogna za zona i sie tam pogodza

Idiszka

Nie no proszę, tylko nie to ;C
Moja ukochana para też się rozejdzie?! ;C Umrę ;C
Pewnie 'pogna za nią' też dopiero pod koniec? ;C

Lenkaaa_93

SPOILER
W 13O odcinku Hipolito zauwazy dziwne zachowanie Luzmy wobec Pabla, powie o tym Piedad, ale ta to zbagatelizuje.
w 133 odcinku odezwie sie u Luzmy trauma z przezytym gwaltem i strata dziecka. W 134 Luzma zwierza sie Irene z klopotow malzenskich, ze nie moze wspolzyc z Pablem, ze chce by on byl szczesliwy, ale ona tego mu nie moze dac. Irene jeej proponuje by przed tym wypila, to jej lepiej pojdzie :) Luzma szuka pocieszenia u ojca Anselma. W 137 Pablo i Luzma wracaja na hacjende, w 140 sie kloca. W 141 Luzma oglasza ze chce separacji, zaprasza do siebie sasiadke i mowi ze chce by uwiodla Pabla i dala mu szczescie. Pablo nie chce sie zgodzic, ale ona jest nieugieta. Pod wplywem Camili postanawia poszukac pomocy, ale nie wierzy ze to cos da. Potem w 152 Luzma chce wyjechac. Wyjedzie z Natalia do wspolnoty Arona, u Piedad bedzie podejrzenie raka piersi.

Idiszka

Z tego co piszesz chyba przestanę oglądać... ;x
Jedynie bd się męczyć ;x

ocenił(a) serial na 8
Idiszka

Kurde a już myślałam że będa szczęśliwi razem aż do końca :( Jak dla mnie zdecydowanie wiele już przeszli :( Dobrze że Pablo sie nie da i bedzie jej wierny nadal i z niej nie zrezygnuje :)

ocenił(a) serial na 7
Idiszka

Wspólnota o której piszesz brzmi jak sekta :D
Przesadzili z Luzmą. Pokręcą moją ulubioną postać ... :/
Jak dla mnie wątek kąpletnie niepotrzebny.

ocenił(a) serial na 3
dropsik417

Luzmie też chyba nie wiadomo co się chce. Jakby Pablo rzeczywiście odszedł to by pewnie szlochała następne 100 odcinków... Szkoda, że praktycznie na sam koniec zaczynają tak pieprzyć.

dropsik417

mi też się to nie podoba.... powinni od razu po stracie dziecka zafundować jej psychologa i byłoby spoko a tak namieszają z tym... bardzo nie lubię tej całej Majalen ;/

ocenił(a) serial na 9
marta150391

No kurczę...ulubiona para...tyle przeżyła...Ona niby taka słodziutka i dobra a teraz i ją pokręcą...eee tam...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones