PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647050}

Nieposkromiona miłość

Amor bravío
7,5 904
oceny
7,5 10 1 904
Nieposkromiona miłość
powrót do forum serialu Nieposkromiona miłość

Na miejscu Pabla odpuściłbym sobie tą Luzmę. Jak miałbym dostawać w łeb przy każdej okazji to
nawet miłość by tego nie wytrzymała...

ocenił(a) serial na 7
Angulo

A ja Pabla podziwiam. To jest właśnie prawdziwa miłość, a nie to, co łączy Camilę i Daniela

ocenił(a) serial na 10
Edi13

Też zaczynam się o Luzmę i Pabla martwić :( Choć miewali i przeszli cięższe próby, to ta wydaje się być tak ciężka, że wręcz niemożliwa do pokonania, bo jest sumą tego wszystkiego, przez co przeszła Luzma ;( Nie tracę jednak wiary w Pabla.

A Ty się nie poddajesz i notorycznie umniejszasz miłości Camili i Daniela. Nie ma co porównywać, to dwie różne historie, choć obie pokazują ludzi, którzy dużo razem przeszli w krótkim acz intensywnym czasie. Wycierpieli i przeżyli tyle, ile inni przez całe życie nieraz nie przeżyją i to scementowało ich miłość.

Ranczer

Ranczer ty mnie na prawde zadziwiasz, jestes facetem a tak wkrecasz sie w te telki i tak przezywasz ...:P
heheh inni to nawet zerknac na to nie chca jestes jakis ,,inny" ;p

Ranczer

Ranczer wyjdź za mnie !! Jeśli tylko jesteś chłopakiem :D Przez swoje 24lata (bo dziś mam urodziny) nie spotkałam faceta który by tak pięknie i romantycznie mówił :-)

MsAnneShirley

to wszystkiego najlepszego!!! :)
no, no pieknie.....oswiadczyny

ocenił(a) serial na 10
MsAnneShirley

Miło mi, ale jestem zajęty... wspólnym oglądaniem telenowel z moją wybranką (i wcale nie piszę o Silvii ) :D :D :D :D Przez następne 24 lata swojego życia na pewno spotkasz romantycznego faceta :D Na pewno nie tak romantycznego jak ja, ale jednak :D :D :D

Ranczer

Ahh... cóż za strata :( No nic, otrzepuję się i szukam dalej :D całe szczęście że mam mamę, z którą oglądamy telenovele od 15 lat :)

ocenił(a) serial na 6
Ranczer

Ja też uważam,że Camila i Daniel mają kiepski ,nieprzekonujący wątek miłosny.Wolę wątek Pabla i Luzmy-realne przeszkody,praca nad związkiem.Widać,że młodzi się uwielbiają,ich uczucie wydaje ię naprawdę głębokie ,romantyczne

Ranczer

I ja uważam, że związek Camilli i Daniela jest mało romantyczny i mało przekonujący, o ile Camilla faktycznie cierpi z powodu braku Daniela i wyraża radość jak z nim jest, o tyle Daniel jako to drewno czy tak czy siak zero emocji. Jedynie radość pokazuje jak widzi małą Agathę. Wtedy faktycznie szczerze się śmieje.

ocenił(a) serial na 10
Camilla3

No sorry dziewczyny, ale jak ja nie trawię Daniela, tak dzisiaj mnie do siebie przekonał, kiedy całował Camilę na pożegnanie. :D :D

Camilla3

Bo to ogólnie słaby aktor jest.

ocenił(a) serial na 7
Ranczer

Niczego nie umniejszam. Ja naprawdę nie widzę między Camilą i Danielem tego wielkiego uczucia, o którym ciągle piszesz. I zapewniam Cię, że nie chciałabym, żeby ktoś tak mnie kochał, jak Daniel Camilę. Dla mnie przykładem wielkiej miłości jest Pablo. I Rafa. Ale na pewno nie Daniel

Angulo

Ja sądzę, że Pablo to prawdziwy facet, który rozumie Luzmę i będzie cierpliwy, bo naprawdę ją kocha. Tak się powinni zachowywać faceci, a nie uciekać, albo znajdować sobie inną przy byle okazji.

ocenił(a) serial na 10
Camilla3

Luzma jest szlachetna i honorowa, kiedyś już mówiła Camili w kontekście Miriam, że nie mogłaby być z mężem, gdyby ten był z nią nieszczęśliwy. OK, ale Pablo przecież chce z nią być, mimo wszystko próbować, więc trochę jej nie rozumiem, że każe mu odejść? A na przyszłość będzie wiedziała, że alkohol nie zawsze rozluźnia tak, jakby się tego chciało ;)

ocenił(a) serial na 7
Ranczer

Właśnie o to chodzi Luzmie, że uważa, że unieszczęśliwia Pabla. Nie chce, żeby cierpiał przez jej lęki z przeszłości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones