PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647050}

Nieposkromiona miłość

Amor bravío
7,5 904
oceny
7,5 10 1 904
Nieposkromiona miłość
powrót do forum serialu Nieposkromiona miłość

Nie ogladam tej telenoweli, bo w ogole takich nie ogladam, ale babcia kazala mi zapytac ;D Z kim
ostatecznie bedzie Daniel? Jak potocza sie losy?

ciastko.

Ostatecznie bedzie z Camila, ale dopiero w ostatnim odcinku

ocenił(a) serial na 10
Idiszka

To nie Daniel wybierze, tylko Miriam "odda" Camili Daniela ;)
Miriam znajdzie jego zdjęcie ślubne z Camilą, najpierw wpadnie w szał, później Dionisio porwie jej córkę, Camila (wiedząc, że Dionisio chce tylko ją) pojedzie ratować małą i w rezultacie Miriam odda Daniela Camili, bo poskłada wszystko w całość i zrozumie, że uczucie, którym darzy ją Daniel jest już inne, że teraz kocha gorącą miłością Camilę... A Miriam przychylnym okiem będzie spoglądała na Mariano ;)

Pozdrowienia dla babci :*

Ranczer

wiem o tym
ogladalam juz kiedys ta telenowele

Idiszka

Ja też pozdrawiam babcię ;) Ranczer fajnie piszesz i dobrze orientujesz się w tej teli- Pozdr.

ocenił(a) serial na 10
kocyk_

przerabiam tą telcię od 3 m-cy jak kujon lekturę w szkole :P tak mnie pochłonął wątek Camili i Daniela, że niektóre sceny (za sprawą Camili) oglądałem chyba ze 100 razy :D :D Nie, nie, nie tylko te miłosne. Ostatnio wałkuję przyszło piątkową kłótnię, a jakiś czas temu śmierć Augustiny i jej pogrzeb i tak nigdy nie płakałem, tak patrząc na ból i cierpienie Camili wzruszam się niemiłosiernie ;( Można rzec, że jestem maniakiem :D No ale nic nie poradzę, że Silvia w roli Camili Monterde tak mi zapadła w pamięć :P :P

ciastko.

Pytanie dość naiwne z uwagi że to serial z gatunku telenowel... :)

777temida

Chodzilo mi o to, czy juz beda, czy dopiero na koncu ;) Bo ze beda to raczej pewne ;) No i zastanawialo babcie, czy od razu wybierze Camile, czy Miriam najpierw i jak to sie stanie ;p Nie wiem, jak to inaczej ujac ;D

ciastko.

Dopiero na koncu

Idiszka

Juz przeczytalam ;p Ale to znaczy, ze najpierw wybierze Miriam, czy jak? Napiszcie cos wiecej :)

ciastko.

Daniel będzie chciał powiedzieć Miriam prawdę,ale dopiero po badaniach. Niestety prawdy jej nie powie, bo okaże się, że Miriam jest "chora" i będzie z nią. Nawet wyprowadzą się z hacjendy do miasteczka.

jagodajulia

Oja ;o No ale jak to?! Przeciez teraz byli na badaniach i z tego co wiem, to lekarze powiedzieli, ze jest zaskakujaco zdrowa.

ciastko.

Ale Dionisio zaszantazuje lekarza, on powie ze Miriam ma tetniaka

Idiszka

Ale lipa... babcia mi sie zalamie ;D No nic, dzieki :)

ciastko.

Dokładnie. Dionisio będzie maczał paluchy w chorobie Miriam. Jednak będzie też wspomniane, że Daniel będzie chciał przypadek Miriam skonsultować z innym lekarzem.

jagodajulia

Babcia powiedziała, że Wam nie wierzy :D Nie przekonał ją argument, że to nie są domysły, ale piszą to osoby, które już widziały następne odcinki :D Nie rozumie "jak mogły już widzieć" :D Uśmiałam się ;) Dzięki za wszelkie spoilery :)

ciastko.

haha Nie ma za co :) Może w trakcie oglądania Twoja babcia uwierzy i życzę miłego oglądania Twojej babci ;)

ocenił(a) serial na 7
ciastko.

Odcinki serialu są na you tube po hiszpańsku (wystarczy wpisać Amor bravio ) kto zna ten język to wie jak się potoczą losy bohaterów:) można nawet obejrzeć bez znajomości hiszpańskiego i się samemu skapnąć w Meksyku ta telenowela była już dawno.
U mnie w domu jak powiedziałam ,że przekupią lekarza bo ktoś tu tak napisał to też mi nie wierzyli zwłaszcza moja babcia powiedziała- To nie możliwe ale po przeczytaniu tutaj widzę ,że go jednak za szantażują :)
W internecie też jest streszczenie odcinków jak dobrze się poszuka. Pozdrów babcie:)

Mela0203

Dionisio będzie go szantażował, bo dowiedział się, że ten lekarz przeprowadzał nielegalne aborcje.

ocenił(a) serial na 7
jagodajulia

Aha dziękuje serdecznie :)

Mela0203

:D
A możesz podać strony (oprocz youtube) gdzie to można zobaczyć? :) Bo np. na yt nie ma ostatniego odcinka... Już babci całą telenowelę streściłam :D Na wieść, że Izadora zostanie oblana kwasem babcia dumnie rzekła: i dobrze jej tak! :D Boże, jak mi się śmiać chce z tego, jak ona przeżywa tę historię :D

ciastko.

A wspomniałaś też o innej makabrycznej rzeczy, którą zrobił Leoncio Isadorze?
Tutaj powinny być wszystkie odcinki: http ://vertelenovelas.tv/amor-bravio.html (oczywiście bez spacji)

jagodajulia

Nie, bo nie widziałam co innego jej zrobił, oglądam odcinki na przewijaniu i opowiadam jej co lepsze momenty :D

ciastko.

Aha. To nie wiem, czy Ci pisać.

jagodajulia

Jasne, że pisać! Nie oszczędzać treści :D

ciastko.

Leoncio zrobi jej to samo, co ona jemu, czyli pozbawi jej języka. Bleee. Okropieństwo.

A co do parte 1, parte 2 to są części odcinka (finałowy odcinek na tej stronce został podzielony na dwie części). Jak skończysz oglądać parte 1, oglądasz parte 2 ;)

jagodajulia

Dzięki :) Babcia skomentowała: z tej pięknej stanie się maszkarą, bardzo dobrze, należy jej się! :D

jagodajulia

A o co na tej stronie chodzi z Parte 1, 2, 3...? Bo niby odcinek 166 a ma yy kilka części?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones