PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647050}

Nieposkromiona miłość

Amor bravío
7,5 904
oceny
7,5 10 1 904
Nieposkromiona miłość
powrót do forum serialu Nieposkromiona miłość

troszke mnie to

ocenił(a) serial na 9

rozsmieszylo jak daniel juz byl w szpitalu a kamila gada do niego cos tam kochanie bede czekac na ciebie itp i jeszcze kazala pielegniarkom poczekac na chwile i ona mu mowi ze go kocha itp.przeciez normalnie w zyciu to by bylo tak to by od razu szpital sala opreacyjna szybko bo czlowiek postrzelony a ona urzadza sobie rozmowy i kaze czekac lekarzom i pielegniarkom troche to nierealne moim zdaniem

ocenił(a) serial na 7
baska1112

te całe ceregiele były tylko po to, aby Dionisio usłyszał;P

qazki

No tak, ale mogli to troszke inaczej pokazać. Np. Dionisio podsłuchałby gdzieś tam na korytarzu jak Camila żaliłaby się Vivianie, że "To moja największa miłość, on nie może umrzeć, on musi żyć. Kocham go nad życie". Wtedy inaczej by to wyglądało. Bardziej logicznie. Tu wyszło smiesznie. W normalnym życiu nikt nie pozwoliłby jej wstrzymywać pacjenta na korytarzu. Jeszcze wykrwawiającego się...

ocenił(a) serial na 8
EM_DE_KE_AS

Słuszna racja;)

baska1112

jak jechali karetką to darła się czy nie można szybciej, a w szpitalu, żeby sobie pogadać to ich zatrzymała. Tak mnie ona wkurza w tym serialu, że nie wiem :(

nm_1996

Dokładnie tak. Niekonsekwencja totalna.

ocenił(a) serial na 3
EM_DE_KE_AS

masakra z nia.. psuje mi cala tele od dluzszego czasu a na paczaku ja lubilam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones