PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=197183}

Niesamowita podróż

Mary Bryant
7,6 1 635
ocen
7,6 10 1 1635
Niesamowita podróż
powrót do forum serialu Niesamowita podróż

Mam pytanie.

ocenił(a) serial na 10

Oglądałam już serial 'Mary Bryant' na filmbox'ie bo leci dość często. Dzisiaj o po 17.00
leciał film, bądź serial, nie wiem. Opowiem Wam treść. Był to wiek XVIII albo XIX.
Oglądałam od połowy...Dwóch facetów (taki bez grosza) porwali dwie panny z
arystokracji by się z nimi ożenić dla pieniędzy. Wiem, że mieli jakieś przygody. Przy okazji
zakochali się wszyscy w sobie wzajemnie, były 2 pary. Uciekali przed żołnierzami i jakimś
tam lordem na 'B'. Schowali się w Kościele, rano jeden z facetów wstał i usłyszał
nadjeżdżających żołnierzy z tym lordem. Jeden przebrał się za mnicha i gadał z tamtymi,
babki i drugi koleś schowali się za stołem. Później tamten lord się kapnął co jest grane,
ale tamci wepchali go do pokoju i uciekli. Później byli w jakiejś gospodzie i ta jedna
młodsza siostra dowiedziała się od starszej, że ich tata przegrał cały majątek w karty, i
później jak nic nie miał to postawił tą młodą dziewczynę, musiała zostać żoną lorda. I oni
później w gospodzie zostali schwytani, faceci zostali skazani na śmierć. Ta młoda poszła
do lorda i powiedziała mu, że wyjdzie za niego jeżeli da jej siostrze 5 tysięcy gwinei i
uwolni tych dwóch. No i przyszedł stryczek...oni zawisnęli ale spod dołu inni trzymali ich
na desce i później uciekli...dojechali do morza (albo oceanu), tam była łódź i mieli nią
odpłynąć (był tam też lord). Ten jeden chciał żeby jedna z pań pojechała z nimi...lord
mówił, że to przewidział i dał im jakieś paczuszki z papierami na plantacje
tytoniu...później się pobili....lord ucierpiał i został na brzegu. A oni pojechali po panienek,
obie zgodziły się za nich wyjść. Koniec. Moja sprawa ma się tak - Na dwóch telegazetach
pisze, że po 17 leciał serial 'mary bryant' (dane zgadzają się z tym serialem na którego
stronie piszę)...ale to nie był ten serial tylko ten który Wam opisuję. Pomylili się i puścili
inny film niż mieli w rozpisce (zdarzyło się już to dwa razy). Po prostu chciałabym
wiedzieć jak nazywa się ten film który opisałam wyżej bo muszę go zobaczyć od
początku. Pomoże ktoś? może ktoś zna tytuł?

silentlyy

Klub porywaczy (2002) - The Abduction Club.
pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
dorcus

To jest to! Dziękuję Ci bardzo!
Również pozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones