PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=120654}

Niesamowite historie

Amazing Stories
7,9 1 396
ocen
7,9 10 1 1396
Niesamowite historie
powrót do forum serialu Niesamowite historie

Szukałem sobie po internetach filmu-antologii 3 lub 4 historyjek, z którego kojarzyłem powiastkę o "dorysowanym" kole samolotu. Jak się okazało, jest to odcinek "The Mission" serialu "Amazing Stories", problem w tym, że dałbym sobie rękę Ricka Grimes'a uciąć, że widziałem tą historyjkę kiedyś w TVP właśnie w formie filmu składającego się z 3-4 opowiastek. Nigdzie jednak nie mogę się natknąć na informację o takim zbiorze, mimo, że na jutubach jest nawet trailer tego składaka:

https://www.youtube.com/watch?v=h3_6L5r5R3w

Czy ktoś, coś..?



Edit: OK, w sumie znalazłem takie info: "Three of the episodes ("The Mission", "Mummy Daddy" and "Go to the Head of the Class") were packaged together as an anthology film and released theatrically in several European countries such as Spain, France (July 10, 1986) or Finland (June 26, 1987), and also in Australia on September 17, 1987. It later appeared on LaserDisc in Japan as Amazing Stories: The Movie shortly afterwards." Więc wygląda na to, ze kiedyś TVP kupiło tę edycję.

ocenił(a) serial na 9
rozkminator

Z pewnością było to w TVP w połowie lat '90. "Amazing Stories" był wówczas emitowany na RTL7.

Pamiętam że właśnie "The Mission" z Kevinem Costnerem był w reżyserii Stevena Spielberga. Teraz po obejrzeniu tej zapowiedzi na YT kojarzę ten odcinek "Go to the Head of the Class" z Christopherem Lloydem w reż Roberta Zemeckisa, a teraz po wyszukaniu dowiedziałem się co nieco o odcinku "Mummy Daddy" w reż. William'a Dear którego nie pamiętałem: http://www.imdb.com/title/tt0511109/

Dude_

Ano właśnie, najpewniej wykupili tą kinowkę puszczoną na rynek europejski.

rozkminator

to jest kaseta vhs z polskim lektorem jest na all...o tylko pod innym tytulem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones