Niestabilny
powrót do forum 1 sezonu

Nawet Rob Lowe nie ratuje tej komedii. Może nie jestem w targecie takiej produkcji, ale w sumie nie wiem do kogo to jest adresowane. Pilot ujdzie, drugi odcinek można zobaczyć z rozpędu, ale dalej jest coraz gorzej. W zasadzie brak fabuły, ciężkie, pisane na siłę dialogi, poczucie humoru cóż to kwestia gustu, moim zdaniem mało zabawne i oczywiste. Ale najgorszy jest dysonans poznawczy, bo serial który próbuje być woke, co czuć na każdym kroku, działa na kliszach i różnorodności wciśniętej na siłę w bardzo niewielką grupę bohaterów.

Widać tutaj doskonale kondycję Netflixa, który jest ofiarą swojego wzrostu. Wszystko jest średnie, bo średnie spodoba się większości, więc nie może być zbyt skomplikowanie. Wiadomo, że z czegoś to wynika, może po prostu demografia jest coraz głupsza, ale żal ściska kiedy pomyślimy o początkach platformy i jej pierwszych "oryginalnych dzieciach".


Dynekk

mam podobne wrażenia. nie powiem, przy pilocie śmiechłem kilka razy, przy drugim odcinku mniej i na nim poprzestanę. widać niestety schematy w dialogach - niemal jakby były napisane przez AI ; )

jeahwe

Wnioskuję, że trochę słabe oceny z matematyki mieliście w podstawówce

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones