PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98599}

Nieustraszony

Knight Rider
7,1 17 607
ocen
7,1 10 1 17607
Nieustraszony
powrót do forum serialu Nieustraszony

nie kumałem o co chodzi, ale koleś miał gadające auto i wjeżdżał do tira więc się jarałem :D

wojtekzak_47

haha Też się "jarałem". Ale najbardziej jak KIT się rozsypał na części pod koniec (chyba od bomby). Obraz po bitwie, a na pierwszym planie leży na ziemi ta mrugająca czerwona lampka z KITa ;)

niepoprawny

to był KARR ;]

wojtekzak_47

kiedy emitowano ten serial bawiłam się jeszcze lalkami, ale motyw z tirem też mi się podobał :D

wojtekzak_47

W 1 sezonie w odc.5 jest błąd Leszczyńskiego. Michael mówi na pewno jedziesz 55 a auto odpowiada spójrz na licznik i jest 55 a lektor tłumaczy 90 więc źle.W 3 sezonie w odc.4 czwartym jak ten pan otwiera drzwi mówi do Michaela tylko dwie osoby wiedzą że tu zaczynałem dowódca ochrony i Michael Long a lektor tłumaczy Logan.Nie wiem jak tłumaczył Gudowski czy Mirosław Utta.

Mariusz_Jankowski_film

Tam jeździ się w milach na godzinę. 55 mil/h = 88,5 km/h

ocenił(a) serial na 8
Mariusz_Jankowski_film

Lektor czyta w większości z kartki to, co tłumacz przetłumaczył. Tym bardziej w filmach i serialach. Nie znam takiego, co by jednocześnie tłumaczył i czytał. No chyba, że zagraniczny wywiad w telewizji.

frycio80

Zgadza się, ludzie zawsze piszą, że lektor popełnił błąd...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
wojtekzak_47

tak samo xD

wojtekzak_47

Dokładnie to samo. To wjeżdżanie do TIRa takie fajne, bo taka kryjówka, do tego ruchoma. Jak później w GTA, że wjeżdżasz przemalować auto i już nikt cię nie ściga.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones