PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=134654}

Niewolnica Isaura

Escrava Isaura
5,5 1 055
ocen
5,5 10 1 1055
Niewolnica Isaura
powrót do forum serialu Niewolnica Isaura

Ja nie oglądałam serialu bo mnie na świecie nie było:P Ale tata mi opowiadał, że właśnie podczas emisji serialu ulice wymarłe był, że był to pierwszy taki tasiemiec który wykupiła nasza telewizja. Główni bohaterowie tego serialu dostali zaproszenie do Polski, zwiedzali zakłady pracy, byli jak bogowie, ludzie zakochani byli,a oni ponoć byli w szoku, że tak są tam traktowani, jakby na innej planecie się znaleźli:P Zabawne to się teraz wydaje.

ocenił(a) serial na 7
szkola_latania

Ja wtedy byłem na początku podstawówki, wszyscy w klasie to omawiali ;)
A jaki gniew był, jak ktoś w szkole opowiedział finał z ostatniego odcinka znany z jego porannej emisji , podczas gdy wszyscy czekali, aby to obejrzeć gdy było wyświetlane powtórnie w popołudniowej porze.

Isaurę i Leoncia, a właściwie aktorów widziałem na żywo, udało się po znajomości załatwić wejściówki do hali sportowej w Sosnowcu.
Ścisk, milicja, przepychanki...
I wreszcie weszli "Oni"... ;)

Pewnie byłoby podobnie, gdyby zaraz po zakończeniu emisji serialu "Zbuntowany Anioł" przyjechała Natalia Oreiro.
Tak przecież miało być, ale parę tygodni przed przylotem do Polski terroryści zniszczyli World Trade Center, i Natalia wystraszyła się podróży samolotem, co skutkowało odwołaniem wizyty w Polsce.
Więc nie było tłumów wielbicieli na ulicach którymi by jechała ;D

Montago

Przeciwnie, Natalia odwiedziła Polskę na fali popularności za rolę Milagros i wyglądało to bardzo podobnie. Nawet uwieczniono na zdjęciach jej lekko przerażoną minę na widok zachowania fanów...

ocenił(a) serial na 7
Morska_Bryza

Tak, była w Polsce, ale dużo później niż pierwotnie miała być...
I nawet jak były tłumy ją witające, to i tak pewnie mniejsze, niż byłyby w czasie wizyty tuż po zakończeniu pierwszej emisji serialu w Polsce.

Montago

Była w 2000 roku. Przed 11 września. A "Zbuntowany anioł" był emitowany po raz pierwszy od 2000 roku właśnie.

ocenił(a) serial na 7
Morska_Bryza

A to może aktorkę pomyliłem ?
Tak mi coś świta, że to może Calista Flockhart miała przylecieć...

Montago

Możliwe. Pamiętam, że podczas pierwszej wizyty Natalii była ogromna histeria. Nawet spacer po warszawskiej Starówce nie doszedł do skutku, bo nie mogła przez te szalejące tłumy wyjść z samochodu :) Wtedy to właśnie Polsat był w trakcie pierwszej emisji "Zbuntowanego anioła".
Natalia odwiedziła jeszcze potem Polskę dwukrotnie.

szkola_latania

Zakochanych ludzi jest coraz mniej!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones