PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=476808}

Niezwykłe przypadki Flapjacka

The Marvelous Misadventures of Flapjack
7,2 5 610
ocen
7,2 10 1 5610
Niezwykłe przypadki Flapjacka
powrót do forum serialu Niezwykłe przypadki Flapjacka

Bardzo niedoceniona

ocenił(a) serial na 9

Kreskówka jest rewelacyjna , polski dubbing 6/6 , wszystkie postacie są prze zabawne zwłaszcza Loli Burta , i te psychodeliczne momenty ahh . Nie wiem dlaczego ludzie jej nie lubią przecież jest na takim samym poziomie co Pora na przygode a dla mnie nawet ciut wyżej .

ocenił(a) serial na 3
wolth

no właśnie "jest na takim samym poziomie co Pora na przygode" czyli jak dla mnie bardzo niskim...

ocenił(a) serial na 9
alka893

ziombelku a według ciebie co jest dobrą kreskówką ?

ocenił(a) serial na 3
wolth

np Awatar Legenda Aanga to jest piękna kreskówka z przesłaniem, na CN leciało jeszcze kiedyś Xiaolin (coś tam o karate) to też była dobra bajka. Z tych mniej mądrych lubiłam Mroczni i Źli (chociaż też nie miało przesłania), ale to przynajmniej nie mieszało w głowie i było smieszne. A pora na przygode? Co to w ogóle jest? nie ogarniam tego, jeżeli to ma jakiekolwiek przesłanie to chyba bardzo bardzo głęboko ukryte. To nawet nie jest śmieszne, nie przypominam sobie żebym oglądając to chociaż raz się uśmiechnęła, wręcz przeciwnie niektóre postacie są odpychające. Co do przypadków Flapjacka, to jest troche lepsze niż pora na przygode, bo czasami były w tym fajne żarty, co nie zmienia faktu że to jest po prostu słabe.

ocenił(a) serial na 9
alka893

Flapjack to surrealistyczna bajka w której można znaleźć mnóstwo podtekstów dodatkowo skończyła sie zanim jej poziom spadł. Co do pory na przygode to poczytaj sobie na forum o niej a może zmienisz zdanie.

ocenił(a) serial na 3
wolth

własnie czytałam, nawet załozyłam na forum temat, że Pora na przygode jest beznadziejne, ale wszyscy tak tego bronili ;c Ja nie ogarniam takich bajek

wolth

Flapjack jest genialną bajką. Ale jest leszy od ,,PNP", ponieważ morał bywa tu często na końcu. Czy to motyw kłamstwa, czytania nieswoich pamiętników, podglądania ludzi, przebaczenia, mycia zębów... :)

ocenił(a) serial na 9
torba666

True.

ocenił(a) serial na 9
wolth

Trzeba lubić ten surrealistyczny, czasami wręcz psychodeliczny klimat. Flapjack jest jeszcze bardziej psychodeliczny niż Pora na przygodę, więc jeśli ktoś lubi połączenie kreskówek z takim ryciem psychiki to może nawet woleć Flapjacka. Pora na przygodę jest trochę bardziej zbalansowana(pomiędzy psychodelką i elementami "dla dorosłych", a bajką dla dzieci) i ma trochę ciekawszy, bardziej zróżnicowany świat ;)

wolth

Poniekąd tak, ale dużo zapewne daje kreska. Choć serial zaczął chyba modę na te dziwne kreskówki, to ta miała jednak jakiś przekaz.

ocenił(a) serial na 10
wolth

Mi się bardzo podoba ta kreskówka ,często do niej wracam i przez czarny humor pokazuje pewny morał i wartości w stylu że warto być dobrym i przyznać się do błędu.. I że czasami wystarczy proste przepraszam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones