PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=476808}

Niezwykłe przypadki Flapjacka

The Marvelous Misadventures of Flapjack
7,2 5 611
ocen
7,2 10 1 5611
Niezwykłe przypadki Flapjacka
powrót do forum serialu Niezwykłe przypadki Flapjacka

Familijny? Dobre sobie :D

ocenił(a) serial na 10

Zastanawia mnie, kto wrzucił Flapjack'a do worka "Animacja/Familijny" :D Z młodszą siostrą
bym obejrzał, z rodzicami - nigdy :D

ocenił(a) serial na 6
troophel

W dodatku "Czarna komedia". Nie powiedziałbym.

użytkownik usunięty
Alex2422

Określenie "Czarna komedia" bardziej tutaj pasuje niż "Familijny". Momentami ten serial jest nie tyle straszny, co obrzydliwy;)

ocenił(a) serial na 10

Momentami jest też straszny ;) Mnie akurat nie przeraża, ale dzieci mogą się bać oglądając kilka odcinków ;)

ocenił(a) serial na 8
troophel

ten serialik nawet nie ma żadnego pouczenia, za wyjątkiem bezszczelnych odzywek i tych zachowań.

użytkownik usunięty
Nyna90

Większość nowych kreskówek na CN nie ma pouczenia. Są one robione raczej na humor niż wpajanie jakiś większych wartości dzieciom. Dlatego polecam go raczej nastolatkom.

ocenił(a) serial na 10
Nyna90

To Ty chyba spałeś/aś podczas oglądania, bo można z tej kreskówki wyciągnąć wiele wartościowych lekcji. Skromność, prawdomówność, szczerość, miłość, przyjaźń i wiele innych, takie wartości wpaja ta kreskówka. To wszystko jest ukryte w często groteskowym humorze, ale jest. Nie wiem, czy jakieś dziecko prawidłowo odczyta te wszystkie przesłania, ale dla dorosłego to żaden problem (przynajmniej dla mnie). Obejrzyj całą serię ZE ZROZUMIENIEM i dopiero wtedy się wypowiadaj.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones