PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=476808}

Niezwykłe przypadki Flapjacka

The Marvelous Misadventures of Flapjack
7,2 5 611
ocen
7,2 10 1 5611
Niezwykłe przypadki Flapjacka
powrót do forum serialu Niezwykłe przypadki Flapjacka

Osobiście bardzo go uwielbiam, więc postanowiłam wypisać co poniektóre cytaty Kapitana Knykcia (dialogi odpuściłam bo byłoby tego za dużo).

- "Wiesz co jest stare i urocze? Ja - kiedy się mszczę"

- "Między przygodami trzeba trochę odpocząć a potem trzeba odpocząć po odpoczywaniu"

- "Nie umiem być dobry, świat jest na to zbyt okropny"

- "Słodycze je się z przyjaciółmi a nie przyjaźni się ze słodyczami"

- "Chodź, pójdziemy do Baryłki. Powiemy że jestem w ciąży, wpuszczą nas bez kolejki"

- "Nigdy pod żadnym pozorem nie waż się prosić kogoś o pomoc. Wyjdziesz na mięczaka"

- "Bierz a będzie Ci dane"

- "Zawsze i wszędzie czekają na Ciebie przygody. Pamiętaj o tym a nigdy nie zabraknie Ci...eee...przygody"

- "Nie warto być miłym, Ci mili giną jako pierwsi"

- "Co Ci mówiłem o używaniu oczu?! Zawsze jak na coś patrzysz wszystko inne robi się zazdrosne. Natychmiast idź i przeproś to 'wszystko'

- "Jedyne co dobre w poranku to zdrowy sen"

- "Każda książkowa mądrość jaką poznasz wypycha z Twojej głowy inną mądrość a jak wkujesz całą książkę - wymażesz swoją pamięć"

- "Gdyby słońce choćby liznęło mój cudowny zarost, promienie tak by się wzmocniły na idealnie krystalicznej strukturze mojej brody, że w sekundę spaliłyby ten port na popiół"

- "Czasem sobie myślę, że te wszystkie gwiazdy to oczy jakiś wielkich bestii, które patrzą na nas z góry i myślą, że jesteśmy piękni, tak jak my patrzymy w ich oczy i myślimy że to właśnie one są piękne"

- "Przyjaciele przychodzą i odchodzą, a cukierki zawsze są słodkie"

- "Powiem Ci jaka jest różnica między kobietą a mężczyzną. Kobieta nie jest kobietą jeśli nie jest ładna, a mężczyzna nie jest mężczyzną jeśli nie jest brzydki"

ocenił(a) serial na 10
MosusVol

dziekuje bardzo pokrzepiajace, knykiec to moj propok

ocenił(a) serial na 10
altenede

prorok!

ocenił(a) serial na 10
MosusVol

Uwielbiam go..

użytkownik usunięty
MosusVol

Wiesz, dlaczego [Spokojny Pirat] jest spokojny? BO CIEBIE TAM NIE MA!

ocenił(a) serial na 1
MosusVol

Ahoj!!! Muszę napisać, że śmieszna ta kreskówka nie jest. W tym ostatnim cytacie co wymieniłeś mówią "a mężczyzna nie jest mężczyzną jeśli nie jest brzydki" to przyznać trzeba, że postacie są po prostu brzydkie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones