PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=853223}

Japan Sinks: 2020

Nihon Chinbotsu: 2020
6,1 595
ocen
6,1 10 1 595
Nihon Chinbotsu: 2020
powrót do forum serialu Nihon Chinbotsu: 2020

Nie wiem po co były odcinki z sektą. Nic szczególnego się w nich nie działo. Wynudziłam się na tych odcinkach niemiłosiernie. Na początku myślałam, że to będą kanibale to coś tam było, że mięso dziwnie smakuje a później, gdzie jest dziadek? Okazało się, że to jacyś narkomani (narkotyki były w jedzeni, dlatego dziwnie smakuje). Ogólnie chodzi o to, że kobieta jest jakąś medium??? Jak ktoś wie o co chodziło to niech mi wyjaśni. Mam wrażenie, że zrobili to tylko po to, żeby scenę seksu pokazać.

ocenił(a) serial na 6
go_lra

Zgadzam się. Może w oryginalnej powieści miało to więcej sensu i lepiej wyglądało. Niestety najwidoczniej anime nie wybroniło tym wątkiem.

ocenił(a) serial na 6
Dark__Lady__

Dark_Lady_ w książce na motywach, której powstało anime wcale nie było wątku tej sekty. Dlatego też byłem zaskoczony dodaniem tego do fabuły. Odcinki nic nie wnosiły i były tylko jakby przerywnikiem między początkiem ucieczki a zakończeniem. W ogóle wiele zmieniono porównując z powieścią niestety.

ocenił(a) serial na 6
aa390004

to było tylko na motywach powieści. Powieść była o Onoderze. Skupiała się głównie na nim. Gość nurkował z batyskafem na odległość 8-9 km i tak zobaczył, że dojdzie do trzęsienia ziemi. Tylko kilka historii się zbiega. Reszta jest po prostu historią rodzinki. I w powieści nie ma mowy o tym, że Onodera był spraraliżowany.

go_lra

Zgadzam się. Ogólnie anime było jak dla mnie niezłe, ale takie absurdy, jak ten strasznie psuły mi odbiór całości, Nie podobała mi się też druga połowa ostatniego odcinka, która była strasznie przegadana i nudna oraz postać tego chłopaka z białymi włosami - nie cierpię takich przekokszonych i przerysowanych postaci jak on, zwłaszcza gdy kompletnie nie pasują one do konwencji całej produkcji.

go_lra

Również mi te wątki tam najmniej się podobały
Jedyne co to tyle, że pokazało jak łatwo takie medium i sekty przyciągają ludzi. Jak próbują sobie na rozne sposoby ze stratą i stresem radzic, te seanse, praca, imprezy itp. Także tam znaleźli tego doktora, który w następnych odcinkach jest potrzebny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones