PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39595}

Nikita

La Femme Nikita
7,1 11 275
ocen
7,1 10 1 11275
Nikita
powrót do forum serialu Nikita

Kultowy Serial 10/10

użytkownik usunięty

Mnie w tym serialu najbardziej 'rozwalały' relacje między ludźmi. Jest dzisiaj wiele seriali, które posiadają nowoczesne efekty specjalne, niebywałą wręcz akcję i inne - jednak KLIMAT serialu "La Femme Nikita" i właśnie relacje międzyludzkie w 'Sekcji Pierwszej" są NIEPOWTARZALNE. Mnie osobiście najbardziej podobała się kreacja Roya Dupuis (Michael). Temu człowiekowi Sekcja robiła chyba największe "jaja" (szczególnie początek trzeciego sezonu;). Polecam odcinek 2x13, gdzie Michael stracił pamięć - i w tym stanie (przy pomocy Nikity) jedzie na kolejną misję - oglądając ten odcinek miałem takie chwile, gdy po prostu wybuchałem śmiechem - było to jednak spowodowane kontrastem pomiędzy Michaelem we wszystkich wcześniejszych odcinkach a odcinkiem 2x13 właśnie :)

Gorąco Polecam ten serial (!)

zgadzam sie, relacje miedzy ludzmi w sekcji 1 sa niepowtarzalne i tworza tak swoisty klimat, ze to naprawde jest nie do podrobienia. Irytuje mnie tylko to, ze od czasu pojawienia sie nowej nikity (kiepskiego serialiku z anorektyczna azjatka) punktacja LFN leci w dol, jakby dzieci emo dorwaly sie do kompa.

użytkownik usunięty
Melody86

Mnie też dziwi tak wysoka nota 'nowej' Nikity. Wydaje mi się, że ludzie oceniający tak wysoko ten serial nie mają właściwego punktu odniesienia. Rozmieniają swoje gusta na drobne niezliczoną ilością seriali "akcji" jakie non stop wychodzą ze "stajni" stacji telewizyjnych i każdy serial będący ciut ponad przeciętnym jest oceniany na 8/10 albo 9/10. Wątpię też, aby takie osoby miały Przyjemność oglądać Oryginalną Nikitę ;)

ocenił(a) serial na 10

DLA MNIE TEŻ KULTOWY

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones