PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=565112}

Nikita

7,2 8 218
ocen
7,2 10 1 8218
Nikita
powrót do forum serialu Nikita

Odcinek rewelacyjny, mam wrazenie, ze Percy rządzi nawet zza grobu. Tekst Rayana do Birkofa
"Co by zrobił Percy...." bezcenne..... porzadził 5 minut i dostał 4 koperty czy tam 5 do
"załatwienia"...to się sekcja urzadziła i.....wracamy na początek, tak sie własnie zaczeło...
Normalnie ten odcienk mnie zaskoczył, najbardziej kocham zwroty akcji , których sie nie
spodziewam. Znów dzis nie było Owena, szkoda... ale kolejny odcinek z Shean + Alex pewnie
bedzie jeszcze lepszy. Zaje****** serial.

ocenił(a) serial na 10
CocoChanell

Mnie zaskoczyła polska piosenka w tym odcinku:) aż przewijałam czy dobrze usłyszałam :)

rilla69

? Serio? w którym momencie? Nie zwróciłam uwagi....

ocenił(a) serial na 10
CocoChanell

zaczyna się tak w 8:30 minucie:) Maria Peszek - Miś

rilla69

Tam było jakieś słowo "kocham".
Niewiele słyszałam i myślałam, że to po rosyjsku.

Odcinek zgadzam się - rewelacja!
Nie wiem, czemu rozśmieszyło mnie to "spy-fi", "yay, science" i "You lost us".
Ciekawi mi dokładnie, o co chodziło Nikicie na końcu odcinka, że to nie koniec tylko początek.
W ogóle Maggie Q lepiej ostatnio wygląda niż na początku sezonu.

ardnaskela_filmaniak

Znaczy przy "kocham" miał być znak zapytania.
Ekstra, nie rozumiem polskich piosenek.
Lol.

ocenił(a) serial na 10
ardnaskela_filmaniak

ja też na początku myślałam, że to nie "po naszemu", ale potem wyraźnie usłyszałam "kocham misie" :)

rilla69

Zamierzam teraz jeszcze raz oglądać odcinek, więc się dowiem.

"kocham misie"?
W ogóle skąd oni taką piosenkę wytrzasnęli?!

ocenił(a) serial na 10
ardnaskela_filmaniak

obejrzałam dokładnie jeszcze raz "jestem misiem, kochać chce mi się", ciężko wyłapać słowa, ale teraz jestem pewna:)

rilla69

Nie żebym Ci nie wierzyła, ale przyznaję, że faktycznie.
Ale na początku nic nie słyszę.

ocenił(a) serial na 10
rilla69

Maria Peszek "Miś"
http://www.youtube.com/watch?v=BqtIlpIwuio

ardnaskela_filmaniak

Ciekawi mi dokładnie, o co chodziło Nikicie na końcu odcinka, że to nie koniec tylko początek..... Zapewne sekcja kiedys miała tez miec dobre zamiary, czyste układy,ale cos sie zmieniło, w daltego ta scena otrzymania kopert i tekstu Niki był kluczowa. Mysle ze własnie ogladamy metamorfoze Rayana...... i cos czuje ze nie pójdzie to w dobrym kierunku, jak nie bedzie czegos kmbinowac na boku, to bedzie kombinowac i tak jak Percy..... on sie szybko uczy..... wg mnie w dalszej perspektywie Rayan to II Percy. Niech nie zwiedzie nas jego słodki usmiech.... takie mam przeczucia.....

ardnaskela_filmaniak

"Ciekawi mi dokładnie, o co chodziło Nikicie na końcu odcinka, że to nie koniec tylko początek..."
4 zlecenia nie na koniec tylko na początek ;)
Najlepszy tekst jak dla mnie z 32:30
-prototyp keltrex
- wolę Michael
:P

ocenił(a) serial na 10
rilla69

Może Maggie lubi tą piosenkę :p

ocenił(a) serial na 9
rilla69

NO WŁAŚNIE!!!! Ja tak sobie myślę chyba się przesłyszałam?! Niesamowite skąd w Toronto gdzie kręcą serial słyszeli o Marii Peszek??!! A i odc. genialny ale te dzieci to przegięcie dobrze że niki go zastrzeliła. A dialogi jedne z najlepszych YAY SCIENCE ;)
albo birkoffa ,,czy komukolwiek kiedykolwiek udało się powstrzymać niki?"

ocenił(a) serial na 9
santanashadow

A i fajna była scena z tą hiszpanką -czemu go nie zabijesz to ,PIG"

ocenił(a) serial na 8
santanashadow

Raczej nie słyszeli, tylko dali losową piosenkę z polskim tekstem, bo tam i tak nikt nie zna polskiego, więc chodziło po prostu o odpowiednio nastrojową melodię.

ocenił(a) serial na 7
Mikasa08

A tu niespodzianka, bo czytałam, że jeden ze scenarzystów jest w połowie Polakiem, a sama Maggie Q ma w sobie polską krew, do czego kilka razy się odnosiła :) Sama nie wierzyłam uszom, że to polska piosenka, ale tak samo bardzo miło byłam zaskoczona w jednym z wcześniejszych odcinków, gdzie do tego pieska powiedziała dosłownie "Czy ona mówiła do ciebie po polsku?" - trochę nie nasze brzmienie, ale to wciąż polski :D

ocenił(a) serial na 7
Joanam1901

Devon Sawa jest też w połowie Polakiem. A Peter Lucas, który grał Semaka, jest już totalnie ''nasz''. To tak nawiasem.
O scenarzyście nie słyszałam, który? :D

ocenił(a) serial na 7
Villemo339

O, ja nie wiedziałam o Lucasie :D Szczerze mówiąc to nie pamiętam nazwiska, czytałam o tym w jakimś artykule, gdzie wymieniali wszystkich bohaterów z jakimkolwiek polskim pochodzeniem, grających w serialach CW oraz członków ekip , między innymi Paul Wesley tam był, Maggie Q :)

rilla69

Mnie też to zaskoczyło :) Niech nikita pojedzie wkońcu na akcje do polski (do Tychów najlepiej ) :)

ocenił(a) serial na 7
kKahlan

Też na to czekam. Tylko boję się tego, jak Amerykanie przedstawiliby Polskę :D

Villemo339

oj laski, sliskie grunta..... nie wiem jak w NIkicie mogliby przedstawić Polskę, ciekawe, ciekawe,,,,,,

CocoChanell

Wiecie może w jakim serialu zagranicznym już pokazywali polskę? Chyba mi się coś zdaje że w Coffetr Affairs ale nie jest pewna :) Wiecie?

kKahlan

Tak, w CA było.
Chyba 2x06, "Outsiders", ale nie powiem, że na bank w tym odcinku, bo nie oglądam tego serialu, tylko jeden epizod zobaczyłam.
I nie pokazywali, bo była przy granicy, ale nie poszła do Polski, bo to by było zbyt oczywiste i by została złapana, coś takiego.

ardnaskela_filmaniak

aLE JESZCZE CHYBA COŚ BYŁO ŻE JAKIŚ AKTOR BYŁ NA LOTNISKU W WARSZAWIE I NASZ JĘZYK BYŁO SŁYCHAĆ ALE NIE WIEM CZY TO COVERT AFFAIRS NAPEWNO ( sorki za duże litery )

kKahlan

Może.
Nie pamiętam. Ja to dawno oglądałam.

ocenił(a) serial na 8
kKahlan

Alias.

Mikasa08

Dzięki

ocenił(a) serial na 7
rilla69

Robiłam to samo haha xD

rilla69

też byłam zaskoczona jak usłyszałam "Misia" :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones