Nikita
powrót do forum 2 sezonu

Zakładam, by nie zaśmiecać tematów poszczególnych odcinków spoilerami typu ''co się stanie za 5 epizodów'', czy też teoriami tego samego rodzaju.

ocenił(a) serial na 8
Villemo339

Pierwszy odcinek przyzwoity, a drugi fantastyczny, mam nadzieję,że Owen będzie pojawiał się często (a sądząc z końcówki odcinka - pewnie tak), bo wolę go dużo bardziej od Michaela, chociaż do niego też nic nie mam, ale Owen jest jakiś taki bardziej naturalny i po prostu ciekawszy. Wątek miłosny Michael-Nikita jest momentami zbyt patetyczny. Ciekawe,co będzie z Alex ,zwłaszcza po tej "radzie" goscia z Nadzoru. Amanda mnie fascynuje od początku, ciekawi mnie, jak będzie sobie dalej radzić jako szefowa. Ogólonie wrażenia pozytywne, czekałam jeszcze na House'a, ale duuużo bardziej tęskniłam za Nikitą.

ocenił(a) serial na 7
Mikasa08

''czekałam jeszcze na House'a, ale duuużo bardziej tęskniłam za Nikitą.''
Ja czekałam jeszcze na Desperate Housewives, serial, na którego punkcie kiedyś miałam niezlą obsesję. I nawet nie wiecie, jaka byłam zaskoczona, gdy uświadomiłam sobie, że to Nikity bardziej wyczekuje :D

Btw, zastanawia mnie jedna kwestia, a konkretnie - co z Nathanem.
Prawdopodobnie po prostu usunęli postać z serialu. Ale:
Podczas akcji Alex/Jaden/Nathan ewidentnie widać była, że Nathan wie coś o Dywizji. Potem natomiast Amanda poznała prawdę o tym, z kim współpracuje Alex z implantów zamontowanych w ciele Jaden. Ale o tym, iż Nathan wie o ich supertajnej organizacji już się nie dowiedziała?
Cóż, krótko mówiąc - przydałby się jakiś ciekawy powrót Nathana, albo przynajmniej jego wątku. Może chłopak już dawno wącha kwiatki od spodu i gdy Alex się o tym dowie, postanowi wrócić do zespołu Nikity..

ocenił(a) serial na 8
Villemo339

Na Nathanie mi jakoś szczególnie nie zależy, ale ciekawe,czy pojawi się jeszcze np. Ryan Fletcher, mógłby się przypomnieć kiedyś :)

ocenił(a) serial na 6
Mikasa08

Ryan się pojawi, Maggie Q w czacie online powiedziała, że Nikita go weźmie z więzienia (;

Mikasa08

ja czekałam głównie na Desperatki:) Nikita w nowej serii trzyma poziom naprawde dobry, dużo Birkoffa i Amandy, ciekawie z Alex i pojawił sie Owen<3 uwielbiam go:) jedynie watek miłosny Niki i Michaela troche przunudza, jakos nie ma chemii miedzy nimi, ale to typowa bolączka scenarzystów: nie umieją w atrakcyjny sposób pokazac sielanki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones