PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=193969}

Ninja Scroll

Jūbei Ninpūchō: Ryūhōgyoku-hen
7,1 607
ocen
7,1 10 1 607
Ninja Scroll
powrót do forum serialu Ninja Scroll

Przyznam, że film też mnie nie zachwycił, jednak wesoło i przyjemnie oglądało się tą sieczkę pełną krwi, wyrywanych rąk i seksu. Fabuła pomimo, że mało ważna była całkiem interesująca. Serial pomimo moim zdaniem ładnej kreski i animacji nie wciąga. Fabuła się ciągnie i prawie wcale nie rozwija. Każdy następny odcinek polega na tym, że Jubei spotyka kolejnego wroga którego musi rozwalić takim samym sposobem jak poprzednich. Z czasem staje się to nudne. Serial jest też dużo łagodniejszy od filmu. Mniej tu brutalności i seksu. Muzyka pomimo świetnego openingu też nie powala, może dlatego, że motyw przewodni pojawia się przy każdej możliwej okazji (czasem nieco zmodyfikowany). Może z całego materiału udało by się sklecić ciekawy film o standardowej długości, jednak rozciągnięcie tej fabuły na 13 odcinków jest strasznie nużące. Mimo wszystko można obejrzeć. 5/10

ocenił(a) serial na 5
Lanfeust

W pełni należy się z tobą zgodzić. Serial jest zupełnie bez pomysłu, brak w nim podstawowych elementów wzbudzających ciekawość czy emocje i jedyne co jest godne uwagi to tylko sama animacja. Film jest o niebo lepszy od serialu. Nie polecam, bo nie ma co.

ocenił(a) serial na 1
Lanfeust

moim zdaniem w tym anime nic nie powala, poza tragedią jaką w ogóle, jest produkcja. Wymęczyłem się strasznie i dalej jak szósty odcinek nie dałem rady - a rzadko mnie się to zdarza. Produkcja, moim zdaniem, jest fatalna 100%. Muzyka jakby z innego filmu wzięta, kreska jest koszmarna, ogólny koncept wręcz odrzuca od ekranu. Ja rozumiem, że to ma być kino akcji, ale w tej formie to jest śmietnik a nie serial. Bez porównania do produkcji wcześniejszej. A ta 7+ to chyba z kosmosu albo losowania lotto się wzięła.

ocenił(a) serial na 5
Lanfeust

zgadzam się, film oglądało się bardzo przyjemnie, ale w porównaniu z serialem to dwie różne bajki. Dobiłem do czwartego odcinka, poczytałem wypowiedzi i chyba nie będę sobie psuł smaku po wersji pełnometrażowej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones