PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=633402}

Ninjago - mistrzowie spinjitzu

Lego Ninjago: Masters of Spinjitzu
7,5 2 067
ocen
7,5 10 1 2067
Ninjago - mistrzowie spinjitzu
powrót do forum serialu Ninjago - mistrzowie spinjitzu
ocenił(a) serial na 8
jakmaj13

Moro i garmadon ale jak już nie był zły i w wspominkach z turnieju.
Z wezonów to ten od hipnozy.

ocenił(a) serial na 8
jakmaj13

Z ninjago? Hm... Z ninjago to Moro, wydaje się być naprawdę dopracowaną i złożoną postacią. A tak w ogóle, to oczywiście JOKER :)

jakmaj13

Morro i Scales.

radagast21

I jeszcze Chen.

ocenił(a) serial na 7
jakmaj13

Świat Ninjago posiada całkiem sporo czarnych charakterów. Zarówno tych gorszych jak i lepszych. Na pewno na wysokie miejsce zasługuje Pythor, tylko obecnie jest dobry, więc jego pominę. Natomiast wydaje mi się, że Morro jest najciekawszą postacią i do tego ( SPOILER !!! SPOILER !!! SPOILER ) szkoda mi go było, gdy ginął. I jeszcze ten tekst ,,Ratować możesz tylko tych, którzy mają jeszcze po co żyć". ( SPOILER !!! SPOILER !!! SPOILER ) Po tym już zupełnie było mi smutno. Natomiast powiem jeszcze o najgorszym wrogu z wszystkich. Dla mnie najmniej zapadającą w pamięci postacią (oczywiście z wrogów) był Mroczny Władca. Jak dla mnie to był kolejny czarny charakter z cyklu ,,jestem zły, bo tak". Po prostu nie zrobił niczego godnego uwagi w porównaniu do innych postaci. Ale jak już mówiłem to po prostu jest naprawdę dużo fajnych postaci, ale ciężko je wybrać. I właśnie przez to serial jest fajny, że każdy znajdzie jakiegoś wroga, którego polubi najbardziej. Chociaż widać. że większość na tym temacie woli Morro, tak samo jak ja.

ocenił(a) serial na 8
Rafalino_1000

Może dla tego ze jest najciekawsza postacią z kutrom można się utożsamić. I mi taż się zal go zrobiło po tym tekście ciekawi mnie czy zrobią jeszcze jeden sezon i czy powróci moro lub jakiegoś innego mistrza wiatru znajdą.
ps. Niby wielka znakomitość był podobna do mocnego władczy ale jakoś bardziej do mnie przemawiała. I ciekawi mnie o co Ronan miał dług.

ocenił(a) serial na 10
jakmaj13

ja najbardziej lubie morro.

jakmaj13

UWAGA SPOILER! UWAGA SPOILER! Moim ulubionym czarnym charakterem jest Nadakhan. UWAGA SPOILER! UWAGA SPOILER!

jakmaj13

Nadakan (czy jak to tam się go pisze) był początkowo całkiem ciekawym charakterem, niestety końcówka sezonu zniszczyła jego jak i sens istnienia całego sezonu.

użytkownik usunięty
mistrz_sheldon

Masz rację. Jay cofnął czas i wszystko się odstało. I myślę, że Ninja wcześniej powinni sobie zażyczyć jeszcze, żeby Garmadon wrócił - strata Garmadona to wielka strata. Zresztą, słyszałem, że ma być nowy sezon. A z wrogów najfajniejszy był Złoty Władca. Zresztą, po serii z kamienną armią ci źli już mi się tak nie podobali, dobrzy wychodzili przy nich na bezsilnych, choć i tak wygrywali - to się nazywa być bohaterem! A zresztą, Władca właściwie zginął czy nie?

Władca jest jak imperator sithów z Star wars The old republic, nie ważne ile razy go zabijesz, on zawsze wraca.

ocenił(a) serial na 10
jakmaj13

Garmadon, ale jak byl zly

ocenił(a) serial na 6
jakmaj13

nadakhan najlepszy wróg 4EVER

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones