PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=633402}

Ninjago - mistrzowie spinjitzu

Lego Ninjago: Masters of Spinjitzu
7,5 2 081
ocen
7,5 10 1 2081
Ninjago mistrzowie spinjitzu
powrót do forum serialu Ninjago - mistrzowie spinjitzu

A wiec tak , 6 sezon ma byc o piratach , a Ninja z jeszcze niewiadomych przyczyn beda poszukiwani przez policje !!! Glownym bochaterem ma byc Jay i ma byc (podobno) jednym z pirackiej armi. Loyd ma zostac sensejem , a Cole bedzie posiadal umiejetnosci przemieniania sie rownoczesnie w ducha jak i w czlowieka :D ( w sumie to w klocka xdd ) . Skaylar ma byc troszke na dluzej , a Nija lub sensej WU naucza sie ardzicsu ;) . Narazie tyle wiem a jak cos bede wiedziec wiecej to jeszcze napisze XD

Anonim_xD_xD

Nie ogladałem 5 sezonu i mam pytanie:czy ktoś się zmienił na złego z glównych bohaterów ale óźniej jest dobry

ocenił(a) serial na 10
LordVader345

Nie nie bylo nic takiego XD Ale Morro ( mistrz wiatru ,duch , ktory wydostal sie w ostatnim odcinku 4 sezonu ) w ostatnim odcinku stanie sie dobry ;) Ale i tak umrze ;C Szkoda mi go bylo :(

Anonim_xD_xD

A ja gdzieś widxiałem że Lloyd czy Cole jest zly.

P.S. Prawdopodobnie Wu zginie.


Mam pytanie:czy siostra Kaia,matka i okciec Lloyda zginęli i kiedy bo zapomniałem?

ocenił(a) serial na 10
LordVader345

Nie Loyd nie byl zly tylko Morro zawladnol jego cialem zeby byc cylowiekiem a nie duchem XD Co WU zginie DDDD: OMG !!! . A siostra Kaia ( Nija ) Nie zginela XD ona jest jednym z ninjow , jest ninja wody i uratuje wszystkich bo osiagnie pelnie mozliwosci . Matka Loyda ( Misako ) nie umarla tylko bedzie razem z WU i reszta ninjow prowadzila herbaciarnie . Ojciecc Loyda ( sensej Garmadon ) zyje tylko poswiecil sie w 4 sezonie zeby duchy zmarlych generaow powstrzymali Chena i jego armie . Ale zyje w Znakomitej (TAKIEJ OCHYDNEJ WIELKIEJ CHOBY CYKLOBCE XD ) W 6 sezonie tez chyba powroci ale nie wiadomo czy nie w 7 ;) .. ale zalamie sie jak WU zginie !!! DDDD:

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones