PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=633402}

Ninjago - mistrzowie spinjitzu

Lego Ninjago: Masters of Spinjitzu
7,5 2 068
ocen
7,5 10 1 2068
Ninjago mistrzowie spinjitzu
powrót do forum serialu Ninjago - mistrzowie spinjitzu

Moje dzieciństwo

ocenił(a) serial na 8

13 lat mam i ciągle kocham ten serial.
Co prawda nowsze sezony są cholernie naciągane, ale mają serducho I swój urok. Morałów jest tu miliard i każdy pięknie pokazany. Relacje między postaciami, sceny akcji, humor czy dubbing: to jest zrobione naprawdę bardzo dobrze. Tylko ten sezon z tym dżino-piratem... Totalna porażka. Ale i tak z sentymentu nie jestem w stanie dać niskiej oceny

Rochu28

Przyznam, że dziwne uczucie czytając twój wpis.
Tzn. "moje dzieciństwo" to mówią ludzie gdy mają np. 30 lat i wspominają czasy gdy byli w podstawówce czy w średniej :)
A ty masz 13 lat i wspominasz dzieciństwo :) to by znaczyło, że teraz już nie jesteś dzieckiem..:) To jak będziesz miał 26 lat i będziesz wspominał czasy gdy miałeś 13 lat...to jak to nazwiesz ;)

Rochu28

Jak na 13-latka, Twój wpis jest bardzo dojrzały.
Miło się czyta :) jednak można napisać swoją opinię bez "xd" czy innych reakcji.
Co do serialu, obejrzę jakiś odcinek z czystej ciekawości, chociaż rzadko oglądam animacje.
Ale jako że za dzieciaka byłem miłośnikiem LEGO, to wypadałoby poświęcić 22 minuty swojego życia chociaż na jeden odcinek.

Pozdrawiam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones