PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=633402}

Ninjago - mistrzowie spinjitzu

Lego Ninjago: Masters of Spinjitzu
7,5 2 068
ocen
7,5 10 1 2068
Ninjago mistrzowie spinjitzu
powrót do forum serialu Ninjago - mistrzowie spinjitzu

Sam wychowałem się na ninjitsu spod znaku Wojowniczych Żółwi Ninja, Tygrysiej Maski i Generała Daimosa. Ci trochę młodsi to już Dragon Ball. Ci jeszcze młodsi to Pokemony (o ile w ogóle to się jeszcze łapie pod tę naprawdę zacną kategorię).

Dzisiaj mam syna, który magluje Lego Ninjago tak, jak ja maglowałem TMNT czy naprawdę brutalne i całkowicie nieakceptowalne w dzisiejszych czasach produkcje z Polonii 1. I powiem szczerze, że w zalewie obecnego g...a, Mistrzowie Spinjitsu, pomimo całej swojej prostoty i regresu w stosunku do bajek z lat '90, są naprawdę na akceptowalnym poziomie. Na tyle, że sam zerkam kątem oka. Nadakan miszcz.

Tak btw, jakim cudem dopuszczono wtedy ('90) do emisji, w paśmie bajek dla dla dzieci, produkcje gdzie: znęcano się nad "zapaśnikami" podczas absurdalnych commando treningów, łamano gnaty, skakano po sobie, a jucha bryzgała np. z oczu bohaterów... pozostanie zagadką na wieki. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones