PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=633402}

Ninjago - mistrzowie spinjitzu

Lego Ninjago: Masters of Spinjitzu
7,5 2 081
ocen
7,5 10 1 2081
Ninjago mistrzowie spinjitzu
powrót do forum serialu Ninjago - mistrzowie spinjitzu

+ elementy paru innych znanych filmów - te same wątki, motywy, sekwencje w nowym wydaniu - słabe :/

użytkownik usunięty

Raczej bym powiedział że stwórcy inspirowali się gwiedznymi wojami i wojowniczymi żółwiami ninja tyle że fabuła jest inna Sami Ninja owszem są kolorowi ale oni nie są mutantami dodatkowo są mistrzami żywiołów (jak chcesz możesz nazwać ich magami żywiołów) przyznam nie wszystkie odcinki są super ale jak się obejrzy wszystkie to już poznajesz prawdziwą wartość serialu,rozumiem że nie widziałeś wszystkich odcinków nic się nie stało ale po obejrzeniu wszystkich zrozumiesz że serial posiada niebanalną fabułę,ciekawych głównych bohaterów,wątki itd że aż mógł rywalizować z takimi hitami jak Wodogrzmoty Małe,Steven Universe itd to że serial/gra/książka ma elementy z innych serii nie znaczy że jest podróbką poprostu się nimi inspirował,nie myśl że Gwiedzne Wojny to też taka oryginalna historia ona też się inspirowała np.Valerianem (chodzi mi o komiksy) mam nadzieję że pomogłem pozdrawiam ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones