PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=633402}

Ninjago - mistrzowie spinjitzu

Lego Ninjago: Masters of Spinjitzu
7,5 2 081
ocen
7,5 10 1 2081
Ninjago mistrzowie spinjitzu
powrót do forum serialu Ninjago - mistrzowie spinjitzu

Wiecie co...?

ocenił(a) serial na 8

Mam 15 lat a na tą bajkę natrafiłam przez młodszego o 7 lat brackiego . Muszę powiedzieć że mimo iż dialogi bywają głupie, żarty niesmieszne, moraly oklepane, serial ma momenty szablonowe (jak zwyklam mówić, powtarzających się wątków ) i zwyczajnie głupie, to (zabijcie mnie, nie wiem jakim sposobem) jest ciekawy i wciągający. Uwielbiam go <3

AriamLo

A ja mam 36 lat... I też go nawet lubię. A zaciekawił mnie przez 8-letniego syna

ocenił(a) serial na 10
AriamLo

ja mam 14 lat i ogulnie lubie animacje nawet bardzo. na początku myślałam że to serial dla małych dzieci ale jak oglądałam cartoon network przypadkiem obejżałam pare odcinków, spodobał mi się zaczełam oglądać od podstaw i się w nim zakochałam.

użytkownik usunięty
AriamLo

Mój brat, który ma 6 lat, pozyczył na DVD od kolegi 3 sezon. Myślałam sobie "E, co za głupoty" (a swoją drogą ninja nigdy nie byli dobrzy :-P ), ale na gwiazdkę poprosił o jakieś płyty z serii i dostał dwa pierwsze sezony w pakiecie. Z początku sobie oglądał, ale kiedy raz na jakiś czas przechodziłam obok albo obejrzałam jakiś odcinek od niechcenia, to zdałam sobie sprawę, że jestem chorobliwie ciekawa, co będzie dalej. No i pokochałam Zane'a tak, że bardziej się nie da... mój ulubiony ninja. Głównie dla niego to oglądam, ale nie tylko. teraz poproszę kolegę brata o pożyczenie jego sezonu jeszcze raz, a mój braciszek dostanie na urodziny czwarty. dzięki temu nie muszę wyczekiwać niczego w telewizji.

AriamLo

Witam w klubie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones