PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630357}

Niskozatrudnieni

Underemployed
7,0 2 102
oceny
7,0 10 1 2102
Niskozatrudnieni
powrót do forum serialu Niskozatrudnieni

Założenie dobre, bo temat aktualny, ale niewykorzystany potencjał.
Jest zbyt optymistyczne, jak to MTV, bardzo mało realizmu.
Niestety jestem na nie - do tego 80% obsady to Żydzi ;)

NinaDark

ty tak na poważnie? serial może i jest optymistyczny, ale jest dobrze zrobiony i nie ma w nim idiotycznie naciąganych dialogów, które jedyne co robią to odstraszają widza.
I ten komentarz z Żydami, nie wierze że to napisałaś, ogarnij się dziewczyno

martyna399

Nie wiem czy zauważyłaś, ale znak ";)" oznacza zazwyczaj żart.

NinaDark

wyjątkowo słaby żart

martyna399

wow, napisałam o serialu, a Ty wszystko bierzesz do siebie, get a life girl

NinaDark

Ta, może nie zauważyłaś ale ja też napisałam o serialu, jedyne co dodałam to komentarz na temat twojego żartu, wydaje mi się że to całkiem normalne na forum, jeśli nie chcesz żeby ludzie komentowali twoje wpisy to zacznij pisać pamiętnik.

martyna399

Od kiedy ";)" oznacza żart?

gosialkee

też mnie to zastanawia

martyna399

"ty tak na poważnie?" "ogarnij się dziewczyno" było o serialu tak?
widzisz jak jesteś drażliwa, przestudiuj swoje posty. Możesz komentować moje posty, mam to gdzieś.
Masz prawo mieć swoje zdanie, a ja mam prawo mieć je w dupie i odwrotnie, bez wycieczek osobistych. Powiedz mi, jak inaczej zaznacza się żart podczas pisania, zazwyczaj używa się emotikon, ale widzę, że dla Ciebie przed żartem trzeba ostrzegać jak przed spoilerem. W każdym razie serial słaby, wątki to kalki z innych filmów i tyle, nie przekonałaś mnie, podtrzymuję swoje zdanie.

NinaDark

mam wrażenie że dyskutuje z 10-latką, daj już sobie spokój, zmęczyła mnie ta bezsensowna dyskusja, przyznaj że przesadziłaś z z tym "żartem" i nikt nie będzie miał

martyna399

co za złe, przecież każdemu zdarza się palnąć coś głupiego, nie jesteś pierwsza i na pewno nie ostatnia :)

martyna399

Nie sądzę żebym przesadziła, żart to żart, po prostu masz inne poczucie humoru. Poczucie estetyki najwyraźniej też.. ale z kim ja rozmawiam, z fanką komedyjek romantycznych, której idolką jest blond aktoreczka o marnym dorobku. Tak, takim osobom ten serial może się spodobać.

NinaDark

łał, ty to masz klasę

NinaDark

Żart oznaczamy :D a Twój był tak cienki że przydałoby sie przez capslocka jeszcze go podkreślić

NinaDark

"tempa szczała"

GOLONEK

Wszyscy jesteście "tempe szczały". Jesteśmy tu po to, aby komentować film, wyrażać swoje opinie na jego temat, podyskutować, a Wy kłocicie się o to jak jeden komentarz został zrozumiany...Schodzicie z tematu i na siłe staracie się siebie nawzajem pouczać...

Agnieszka_106

Pisanie, że 80 procent obsady to Żydzi , żartem czy nie, to kretynizm, a nie opinia o filmie.

GOLONEK

Dokładnie, nie jest to opinia o filmie wiec można założyć osobny temat na tego typu dyskusje, które nie mają nic wspólnego z serialem...Śmieszne, ktoś coś źle napisze i od razu rozpoczyna się sieczka nie mająca żadnego związku z tematem

Agnieszka_106

Śmieszne, bo sama właśnie to robię ;) ale często spotykam się z czymś takim na różnych forach i bardzo mnie to irytuje. Dobra. Koniec.

Agnieszka_106

Jeżeli chodzi o serial, obejrzałam 1 sezon. Przyjemny, lekki, nie wymagający myślenia, idealny na wieczór tak żeby się zrelaksować :) Zbyt optymistyczny? Może i tak, ale czy zawsze musimy oglądać jakie to życie jest ciężkie i do dupy? Czy TYLKO filmy pokazujące udrękę człowieka i bezsens istnienia są warte obejrzenia? Może czasem warto się odstersować i poprawić humor przy czymś lekkim:)

Agnieszka_106

dokładnie! ;) <i nie zartuje:P>

ocenił(a) serial na 7
NinaDark

Tak możesz mieć własne zdanie.. tylko ludzi nie wyzywaj...dziecko;/

NinaDark

"do tego 80% obsady to Żydzi " -> padłem ;D
ale co racja to racja... ;P

Karimmar

o co biega z tymi Żydami tylko ja nie kumam puenty? i co z tego?

monia198923

Na przykład to z tego, że trudno uwierzyć w Żydów w takiej roli. Po prostu niska wiarygodność aktora. Zanim zaczniecie dyskusję, że aktor to nie postać, chcę zauważyć, że się w tanich słabszych serialowych produkcjach dobiera aktora do roli, a nie odwrotnie. Nie pasują urodą, nie dopełniają sobą ról.

Nie jestem antysemitką.

Dark_Side_Of_The_Moon

A to taki aktor ma na czole napisane ze jest Żydem? Ja po wyglądzie nie poznam czy ktoś jest Żydem chyba żeby miał pejsy i brodę. Ostatnio o wszystkich czytam ze jest Żydem albo od Żyda to trochę zakrawa na obsesje.

monia198923

Poznam. Uroda + nazwisko.

NinaDark

Agnieszka_106: Dobrze powiedziane, nie jesteśmy tu po to, żeby się kłócić :) Ale po to, by komentować serial.
Ja również obejrzałam już cały serial, jeżeli ktoś nie ma większego problemu z angielskim to wszystko zrozumie, bo serial w gruncie rzeczy jest prosty, ale przyjemny :)
Ja osobiście zauroczyłam się historią Milesa i Daphne :) Zresztą każda z postaci wnosi coś pozytywnego a ich życie chociaż czasami trudne do przeżycia, jest takie, jakie wielu z nas samo chciałoby mieć :) Dużo przyjaciół, zabawy i uśmiechu :) Ja jestem na tak.

ocenił(a) serial na 7
NinaDark

A co masz do żydów????????

karolinaaaa96

To ze szarzy Polscy ludzie muszą na nich pracować, jeszcze po tym co dla nich zrobiliśmy (czt. nasi dziadkowie). A serial fajny i czekam na drugi sezon.

ocenił(a) serial na 6
kathej

Znaczy jako szary Polak pracujesz na tych Żydów z amerykańskich seriali?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones