PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=705586}
7,7 4 889
ocen
7,7 10 1 4889
No Game No Life
powrót do forum serialu No Game No Life

Tak wiem padało to pytanie duzo razy ale, rok albo 2 lata temu wiec pytam znów. Czy ktoś wie kiedy i czy wogole bedzie 2 sezon ????? Tak wiem że z ostatniego odcinka wynika że bedzie ale minęły juz 2 lata.

Dzokerfp

Na dzień 14.05.2016 - nie ma oficjalnej informacji o tym kiedy się ma pojawić drugi sezon. Plotki mówią o tym, że ma wyjść na lato 2016.

Neomaniak

To tak troszkę dziwnie, sezon letni zaczyna się za półtorej miesiąca a nadal nie ma potwierdzenia czy 2 sezon się w nim pojawi. Zakładam że niedługo albo potwierdzą tą informację albo podadzą kolejną możliwą datę wyjścia anime.

ocenił(a) serial na 9
Avatar97

Mam nadzieję że 2 sezon bd już niedługo :)
Właśnie skończyłam 1 sezon i nie mogę się doczekać co będzie dalej... :D

ocenił(a) serial na 8
Tindela

niestety po 4 latach nadal nie doczekaliśmy się 2 sezonu :(

ocenił(a) serial na 9
NeFreX

Ja nadal ubolewam :(
Podświadomie cały czas się zastanawiam czy ograli by Boga Gier na samym końcu... I które z nich zajęło by jego miejsce >:) A może znów grali by (tym razem pewnie przez eony) "do dwóch wygranych pod rząd" ;)

Dzokerfp

Ma wyjść film kinowy. Co do 2 sezonu nic nie wiadomo.

Dzokerfp

Minęło 6
lat i dalej nie ma :D

PazurXskull

Są plotki że w 2021 ma wyjść drógi sezon

KORDIAN_DOBRZYNSKI

Już 2022 się zbliża i dalej pucha, ja od 8 lat czekam i sprawdzam info co jakiś czas... Świństwo najczystszej próby zrobić tak dobrze zapowiadające się anime i tylko jeden sezon z-animować... Może na emeryturę doczekamy zakończenia ale wątpię.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones