PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=705586}
7,7 4 892
oceny
7,7 10 1 4892
No Game No Life
powrót do forum serialu No Game No Life

Hype

ocenił(a) serial na 8

Do haremu dołącza następna lolita, a Sora i Shiro rzucają wyzwanie Bogu (po raz kolejny). Bardziej się cieszę z tego pierwszego faktu xD

PS. Mam nadzieję, że skończy się na max trzech sezonach bo dalsze rozmienianie serii na drobne raczej by jej nie służyło...

ocenił(a) serial na 7
Spajkpl

Zostało im do przejęcia jeszcze 14 ras a potem walka z bogiem. Pewnie szybciej ludzie się znudzą niż dojdzie do finałowego starcia:p
Chyba że ostro przyśpieszą.

ocenił(a) serial na 8
Gubio

Przyspieszyć mogą, byle nie w stylu Sword Art Online :)

ocenił(a) serial na 8
Spajkpl

A co jest z tym całym "Sword Art Online" nie tak?

ocenił(a) serial na 8
Heller1304

Nie będę się rozpisywał w tym temacie ale chodziło mi o to, że w SAO są niedorzeczne timeskipy (1 odc-1 dzień, 2 odc- nagle 150 dzień).

ocenił(a) serial na 8
Gubio

Jak to tak bedzie ze jedna rasa na sezon to za pare lat zobaczymy final lub w 2 sezonie pokonaja all xD rasa na ep xD

ocenił(a) serial na 8
Yakumo

Prędzej w drugim sezonie pokonają "all". ;)

Heller1304

Nie będzie raczej tak, że jedna rasa na sezon bo **SPOILER** : Następnym razem za jednym zamachem 3 biorą rasy do tej ich federacji.

ocenił(a) serial na 8
Gubio

Chyba że będą mieli na to jakiś konkretniejszy pomysł i każdą rasę będą pokonywać w jakiś oryginalny sposób. Mam nadzieję że właśnie tak będzie (tzn. 14 sezonów po 4-5 odcinków i w każdym jakoś fajnie pokazują walkę z każdą rasą). Bo Anime zapowiada się naprawdę genialnie, choć dużo w nim durnych żartów.

ocenił(a) serial na 9
Spajkpl

Tak właściwie to wiadomo coś więcej o drugim sezonie?
Myślę, że może być tak, że Boga załatwią po drodze i w ten sposób kilka tych ras do pokonania ominą po prostu.

ocenił(a) serial na 8
mellannie

Moje emocje już opadły i w sumie nie czekam jakoś bardzo na drugi sezon. Na razie nic nie wiadomo na ten temat , ale wg mnie to tylko kwestia czasu.

ocenił(a) serial na 10
Spajkpl

albo bedzie w przyszlym roku albo wcale ;/
a szkoda jakby nie bylo bo fajny pomysl z tym anime tylko troche przesadzaja z tymi zartami badz podtekstami sexualnymi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones