PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=705586}
7,7 4 889
ocen
7,7 10 1 4889
No Game No Life
powrót do forum serialu No Game No Life

Nie polecam

ocenił(a) serial na 3

Serial jest bardzo słaby. Ocena ~8.0 to chyba zasługa dzieci z podstawówki, ewentualnie z gimnazjum. Główny wątek fabularny jest całkiem ok, ale połowa tego anime to ecchi. Nie da się tego oglądać! Serial polecił mi kolega, więc przebrnąłem przez pierwszy sezon, ale na pewno nie wezmę się za drugi. Każda poważna scena jest przerywana MASĄ zboczonych wstawek. Wszędzie są majtki, falujące piersi, nawzajem myjące się dziewczyny, a podteksty seksualne do najmłodszych bohaterek (11 lat, jeśli dobrze pamiętam) są obleśne! Nawet poważne sprawy, jak mogłoby się wydawać, ***SPOILER*** czyli walka o ziemie z War Beasts są przerobione na jakieś powalone bieganie bohaterów z pistoletami-serduszkami i strzelanie do napalonych, japońskich nastolatek. KTO TO WYMYŚLIŁ?! ***KONIEC***
Ciężko o dobre anime w tych czasach, więc staram się nie mieć dużych wymagań siadając do nowego tytułu, ale ten serial bije większość na głowę pod względem głupoty.

użytkownik usunięty
Phosphorus88

Jak już pisałam tu wcześniej - każdy widzi to co chce widzieć. Ja jakoś potrafię ignorować ecchi i nie sprawia mi ono żadnych problemów w oglądaniu tego anime.

ocenił(a) serial na 2
Phosphorus88

Zgadzam się w 100%. To anime to debilizm. W dodatku bardzo zboczony.

spes_filmweb

Ty tez masz avatar z jakiegos debilnego anime. Wyjasniac czemu anime z postacia w twoim avatarze chyba nie musze, skoro ty rowniez nie wyjasniles dlaczego. 99% anime ma podteksty seksualne, nawet Dragon Ball, jedno z pierwszych, rowniez mialo. Kazde nowe tez bedzie mialo bo to przeciez Japonia. Czy to daje mi prawo mowic ze wszystkie anime to debilizm? Czy w takim razie, jesli uosabiasz sie z postacia z anime (poprzez avatar), czy daje mi to prawo stwierdzic ze jestes Debilem? (pytanie retoryczne, nie odpowiadaj).

A co do anime: tak, zdecydowanie za duzo bylo tu elementow ecchi, jednak gdy pominiemy ten "wątek", to anime bardzo dobre. Ciekawe zagrywki psychologiczne, przyjemnie sie ogladalo. Debile nie zrozumieją.

ocenił(a) serial na 9
konradmm

Ej ej ale Death Parde to nie obrażaj! Jak dla mnie jest to jedno z lepszych anime z przekazem.

ocenił(a) serial na 8
Phosphorus88

Czepiasz się tego ze w anime występuje dużo ecchi, jednak to anime jest z gatunku ecchi wiec dziwne by było gdyby tego ecchi nie było. Poza tym jest to tez komedia wiec nie wyobrażam sobie ciąglej powagi oglądając ten serialik...

ocenił(a) serial na 7
Phosphorus88

Dla mnie główną zaletą tego anime jest sposób myślenia głównych bohaterów, logiczność ich posunięć, przewidywanie do przodu, planowanie itp. Ale fakt, jak komuś ecchi przeszkadza z automatu, to nie doceni reszty. I jak napisał ave_sebus to jest anime z gatunku ecchi, zatem łatwo przewidzieć, czego można się spodziewać. Jak oglądasz dramat to, też narzekasz, że jest za dużo smutnych momentów? :P Ach, a lat mam 28, bo najwyraźniej to jest istotna informacja... Ale jestem świadoma, co oglądam przy okazji :P

ocenił(a) serial na 8
Phosphorus88

To prawda ale za to emeryci trochę zaniżali. ;)
Ale mimo tej oceny też nie czekam na drugi sezon te same żarty będą mnie raczej nudziły.

ocenił(a) serial na 9
czarnylis7

drugi sezon XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones